Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
Quoted post
CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. |
#39676 Re: Re: Re: Re: Re:2015-06-09 11:57#39673: nebunule - Re: Re: Re: Re: < = NE ARATA CONTINUU MATEITA SI DEACONU CARE SUNTETI SI CINE SUNTETI VOI CEI CARE VA HRANITI IN ILEGALITATE, V-AU DESCRIS CONTINUU..VA LASA MEREU IN FATA... PE SEMNATURILE VOASTRE SI DECIZILE VOASTRE CU INITIATIVELE VOASTRE , NU ALE LOR , VA ARUNCA IN TARUSII VIETII PE CARE TOT VOI I-ATI CREAT CU AJUTORUL LOR, VA LASA SA MURITI PE LIMBA SI FAPTELE VOASTRE, VA ABANDONEAZA ASA CUM V-AU UMILIT SI VA UMILESC CONTINUU..., VA CHEAMA PUBLIC PE SITE DAR NU VI SE ADRESEAZA VOUA NICIODATA VOUA NU VI SE ADRESEAZA IN CE LASA EI SCRIS, MERGETI VOI SA DATI SCRIS.
#39675 DACA TOT INTREBI PRECUM UN TROLL IN NESTIINTA TA SI ALTORA CA TINE SI AI O SINAPSA LIPSA CE ESTI, SI CONTINUU...INTREBI..., ITI VIN RASPUNSURILE MEREU REPETITIV... TINE-O TOT ASA...VEI VEDEA URMARILE..., ASTA DACA NU-TI PLESNESTE IN OCHI MAI DEVREME, PE TOT CE AI LASAT TU IN URMA TA SI ALTII CA TINE.
OLTCHIM NU VA CHEMAT / NU NE-A CHEMAT IN CEEA CE ARATA PE SITE-UL OLTCHIM. Anunt08 Iunie 2015
In saptamana 08-12 iunie 2015, administratorii societatii vor fi la sediul Oltchim din Rm. Valcea in data de 11.06.2015.
OLTCHIM NU VA CHEMAT / NU NE-A CHEMAT IN CEEA CE ARATA PE SITE-UL OLTCHIM.
OLTCHIM A LASAT PE SITE-UL SAU UN ATFEL DE TROLL TrollUn troll este un provocator fără cauză, cineva care lansează o discuție cu scopul de a recrea un conflict de idei. Uneori, conflictul devine amuzant pentru troll, dar aproape niciodată pentru participanții inocenți. Troll-ul se folosește de subiecte clasice, cunoscute pentru pasiunea pe care o pot genera și pentru imposibilitatea de a le argumenta definitiv. Adesea, troll-ul se folosește de subiecte specifice comunității în care dorește să stârnească zâzania, cum ar fi regulile sau eticheta. Atunci când întâmpină rezistență, de cele mai multe ori troll-ul nu se va adresa unei singure persoane ci audienței, într-o speranță de instigare a acesteia în ajutorul său. De aceea el va răstălmăci de cele mai multe ori mesajele și le va modela cât mai tendențios prezentând această "dezvăluire" publicului larg cu scopul de a defăima. Denumirea de troll se poate aplica și mesajului menit să agite spiritele. |
Raspunsuri
MARȘ PUTOARE ISTERICA MARȘ HOITULE |
#39678 Re: Re: Re: Re: Re: Re:2015-06-09 12:17:59Nu mai bea nebunule! Alcoolul cu medicamentele nu fac casa buna! Marș la gunoi, hoit batran! Ai supt-o toata viata la oltchim, asa faci si acum. MARȘ PUTOARE ISTERICA! |
CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. |
#39702 Re: Re: Re: Re: Re: Re:2015-06-09 14:31:21AU CREAT NUMAI ABUZURI: NU SUNTEM PE CAZ SOCIAL DISPONIBILIZATI, ASA CUM AU INCHEIAT EI DUPA DISPONIBILIZARE PE HOTIE COMPLETARE IN FURT SI CREAND CONFUZII SI ALTE ILEGALITATI... DISPONIBILIZATII 2013 AVEM DREPTURI SALARIALE DIN RAPORTUL DE MUNCA PE LEGE CCM OLTCHIM SALARII si Legea 85/2006 cu TOATE LEGILE IN SUSTINERE VA MAI DAU INCA O INFORMATIE SCRIS, OFICIAL EI NU AU ADUS NIMIC LA CUNOSTINTA FOSTILOR SALARIATI DISPONIBILIZATI 2013, NIMIC, ABSOLUT NIMIC, NU DETINEM NICIO HARTIE IN AFARA DE CE AM PLECAT DIN OLTCHIM, DUPA ACHITARE C.O., SALARII CONCEDII DE ODIHNA CEI CARE NU I-AU PRIMIT, ATUNCI LI S-A ACHITAT SI S-A SPUS STOP, GATA DE LA OLTCHIM OPRIRE ACHITARI STOP PLATI ... NIMIC, CHEMARE NICAIERI SAU PREZENTARE UNDEVA SA FACEM NOI "INTELEGERI" CU EI SI INTERESELE LOR MESCHINE SAU SA NE ADUCA CEVA LA CUNOSTITA, NIMIC, NOI NE-AM DUS SA NE INTERESAM, SA INTREBAM, SA...SA, AVEM DREPTUL SA REFUZAM, SA NU NE INSUSIM CEEA CE AU CREAT EI SI FARA ACORDUL NOSTRU CREAND FAPTE PENALE, CAT SI, SA NI SE ADUCA LA CUNOSTINTA OFICIAL SI NU IN BATAIE DE JOC, IAR CEREREA AIA ARUNCATA-N VANT SI IRONIC CATRE NOI SI TOTAL PENALA, SA SI LE INFIGA-N CU_R, ACOLO UNDE-I DOARE PE EI HEMORAGIC SI FAC NECESITATILE FIZIOLOGICE PE EI... SI SA SUFERE ASA CUM NE-AU EXPLICAT NOUA, N-A FOST NICI AIA LEGAL, BA DIN CONTRA TOTAL ILEGAL, ASA CA ISI ASUMA IN TOTALITATE FAPTELE CU CEI CARE II STRANGETI BINE IN BRATE SI VA PUPATI CU EI SI SEMNATI SAU ALTE NEMERNICII, FAPTE PENALE. CEI CARE PICA LA INTELEGERI CU EI, ASTA PRIMESC, E VINA COMUNA PENALA COMISA CHIAR DE EI CU VOI CEI PICATI IN CAPCANA LOR CARE STIU CA MERG PE DRUMUL PUSCARIILOR, sunt declaratiile lor scrise: " abuzul nu ţine cont de lege ci numai de voința şi interesul făptuitorului." "să le înfigem ţăruşul în inimă. Să îi radiem de pe faţa pământului! Repede!" MIRCEA DEACONUPractician în insolvenţă(partener RomInsolv) FLORIAN MATEIŢĂPractician în insolvenţă(partener RomInsolv) Economist. https://www.facebook.com/florian.mateita
|
Petitie impotriva UNTOLD - ofensa adusa identitatii crestine!
Eliminarea subvenției de stat pentru partide!
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Mariti amenda pentru taierea copacilor din Bucuresti
"SALVAȚI PISICILE COMUNITARE DIN BOTOȘANI-AU NEVOIE DE CĂSUȚELE LOR"!!!
PETIȚIE pentru debirocratizare, simplificare și corectare a procedurilor și deciziilor privind implementarea proiectelor din apelurile de Digitalizare IMM și ONG din cadrul PNRR
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Spune STOP eutanasierii câinilor sănătoși din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Cerem retragerea Romaniei din Organizatia Mondiala a Sanatatii!
Salvăm Casa Dinu Lipatti
CCR TREBUIE SĂ PLĂTEASCĂ!
Solicităm prelungirea termenului de încheiere a contractelor de vânzare-cumpărare cu TVA 9% până la 30 decembrie 2026
Salvati Dealul Lempes si comunitatile din jur de impactul Autostrazii A13
Petiție ÎMPOTRIVA DISCRIMINĂRII COMUNITĂȚII ETNICILOR ITALIENI DIN ROMÂNIA. APPELLO Contro la Discriminazione della COMUNITÀ ETNICA ITALIANA IN ROMANIA
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
Petiție de susținere a conf univ dr. Emanuel Conțac
975 Creat: 2025-09-19
Domnule deputat, vă cerem să demisionați!
1553 Creat: 2025-09-11
Diabetul nu are vârstă
1248 Creat: 2025-09-05
Pentru continuitate și merit – Susținem candidatura lui Andrei Fermeșanu la Opera din Iași
439 Creat: 2025-09-18
Stop Fumului Toxic in Banat - vrem aer curat pentru familiile noastre!
249 Creat: 2025-09-20
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
5911 Creat: 2025-06-14
Păstrăm Trenulețul FloreFun la Vivo! Cluj-Napoca 🚂💛
337 Creat: 2025-09-07
"SALVAȚI PISICILE COMUNITARE DIN BOTOȘANI-AU NEVOIE DE CĂSUȚELE LOR"!!!
189 Creat: 2025-09-21
Interzicerea ONG-ului Fascist Extremist DECLIC
152 Creat: 2025-09-18
Nu discriminați elevii! Reintroduceți transportul școlar complet în Florești și Tăuți
295 Creat: 2025-09-15
Petitie sa avem pauze de 10 minute
119 Creat: 2025-09-19
NU BLOCAȚI ORAȘUL! LĂSAȚI CÂMPINA SĂ SE DEZVOLTE!
107 Creat: 2025-09-22
#StopJocLaNenoroc
146 Creat: 2025-09-10
Scoateți comuna Tărtășești din izolare! Nu avem niciun mijloc de transport public!
106 Creat: 2025-09-15
Acces direct din Popesti Leordeni la noua statie de metrou de pe Sos Berceni
387 Creat: 2021-01-31
Amenajarea de spații destinate câinilor de companie în parcurile mari și medii din municipiul Oradea
86 Creat: 2025-09-19
‼️‼️ Vrem redeschiderea stației de autobus pentru elevi, lângă Media Galaxy pe Corvinilor, sau in apropierea școlilor!
1915 Creat: 2025-09-11
Rapid cere respect!
1350 Creat: 2025-09-14
GRATIERE 2025
100661 Creat: 2025-02-03
Cerem modificarea graficului rutei de autobuz nr. 2 – „str. V. Alecsandri – or. Cricova”
230 Creat: 2025-09-09