Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia
Quoted post
Heil Hitler |
#35913 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost2014-01-24 19:09Hai ma demonstreaza, vezi ca e gadea live in studio...mergi si fute-l in cur....daca zici ca ti se mai scoala....arata la tot poporu...fa o aroganta |
Raspunsuri
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... |
#35914 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost2014-01-24 19:10:24Risca-te si convinge-te !!! hahahahahahaha !!! hahahahahahaha !!! hahahahahahahaha !!! Asa basistule(prostule), arata-ti adevarata fata si da-i in continuare cu voiculescu, pe bas cruta-l !!! hahahahahahahahaha !!! "heil hitler" sau "je" poti sa faci modificarea si la cuv. "jecoasa", corect e..."jegoasa", culmea e ca, pe site-ul hotnews de unde ai pus link-ul, este scris corect ! (a se vedea postarea cu numarul 35880) Avand in vedere greseala asta, ce este identica cu cea de dinainte ("jiCnire" in loc de "jiGnire"), e clar ca cel ce-a scris e unul si acelasi prost ! (a se vedea postarea cu nmarul 35778) hahahahahahahahahahaha !!! oaie basista ce-ti pui haina de antibasist ! hahahahahahahahahaha !!! basistii sunt si putini si prosti !!!
basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia !
P.S. Tu nu ai cum sa ma dezamagesti, basistule(prostule) ! hahahahahahahahahahaahahahahahahahaha !!! Cand o sa-ti scoti buletinul, sa ma anunti ! hahahahahahahahahahaha !!!
|
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Eliminarea subvenției de stat pentru partide!
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
Solicităm prelungirea termenului de încheiere a contractelor de vânzare-cumpărare cu TVA 9% până la 30 decembrie 2026
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Salvați cei trei pui de urs orfani de pe Transfăgărășan!
Anularea cetateniei Române persoanelor din Republica Moldova
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Spune STOP eutanasierii câinilor sănătoși din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Susținem desemnarea lui Ilie Bolojan ca Prim-Ministru al României
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Cerem retragerea Romaniei din Organizatia Mondiala a Sanatatii!
Salvăm Casa Dinu Lipatti
Salvați-l pe Cezar Avrămuță („Stegarul Dac”)! Scrisoare deschisă către autoritățile statului român
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
Cerem retragerea Romaniei din Organizatia Mondiala a Sanatatii!
6926 Creat: 2023-03-14
GRATIERE 2025
37075 Creat: 2025-02-03
Salvați-l pe Cezar Avrămuță („Stegarul Dac”)! Scrisoare deschisă către autoritățile statului român
1837 Creat: 2025-07-11
Spune NU taxării mamelor aflate în concediu pentru creșterea copilului!
2536 Creat: 2025-07-09
Cancer Voice - „Drepturi reale și nediscriminatorii pentru persoanele oncologice – aplicare imediată a Legii 293/2022”
617 Creat: 2025-07-13
PETIȚIE PENTRU MENȚINEREA PERSONALITĂȚII JURIDICE A ȘCOLII GIMNAZIALE NR. 200
314 Creat: 2025-07-10
Salvați cei trei pui de urs rămași orfani pe Transfăgărășan!
2912 Creat: 2025-07-04
Eliminarea subvenției de stat pentru partide!
613 Creat: 2025-07-02
Solicitare de sprijin diplomatic și logistic pentru evacuarea soților palestinieni ai cetățenelor moldovene din Fâșia Gaza
102 Creat: 2025-07-16
Declarație privind respingerea majorării normei didactice
2394 Creat: 2025-07-09
CIPRIAN MEGA, NU EȘTI SINGUR! ADEVĂRUL VA TRIUMFA!
161 Creat: 2025-06-30
Interzicem Festivalul Beach Please in Romania
251 Creat: 2025-07-15
Nu impozitați românii după prețurile din anunțuri! Stop taxării imobilelor la valoarea de piață!
42 Creat: 2025-07-14
România, prietenă cu animalele! Permiteți accesul câinilor de companie în spațiile publice comerciale și culturale!
34 Creat: 2025-07-17
Împotriva folosirii nejustificate a titulaturii „Mitropolit al Întregii Moldovei” de către mitropolitul Vladimir.
48 Creat: 2025-07-18
Semnam pentru a ne alege prin vot democratic Avocatul Poporului si cei 9 Judecatori ai Curtii Constitutionale!
22180 Creat: 2025-05-26
Dorim Aquapark in Noua cu zona descoperita si piscina acoperita, cu zona de terase, terenuri de sport pentru adolescenti si parcare.
800 Creat: 2024-06-28
DREPTATE PENTRU ASISTENȚII PERSONALI – SPORUL DE RISC ESTE UN DREPT, NU O FAVOARE!de!
557 Creat: 2025-07-13
Eliminarea reținerii de 10% din indemnizație creștere copil pentru CASS
893 Creat: 2025-07-07
Nu penalizați maternitatea: respingeți plata CASS impusă mamelor în CCC
674 Creat: 2025-07-05