S.O.S. familia!

Quoted post

Eusebiu Popescu

#1313 Teribil

2013-08-27 17:58

Citind o mare parte din comentariile autoarei, stau si-mi imaginez cat de plina din punct de vedere sexual poate fi viata alaturi de dumneaei. Vai de omul cu care imparte patul! Nu-mi vine sa cred cat de inselatoare poate fi aparenta fizica... vazand-o in poze, n-as fi crezut in ruptul capului ca poate fi atat de habotnica si fanatica religios. Slava tuturor zeilor care au fost si care vor fi ca n-am avut "norocul" sa ma indragostesc de o asemenea femeie!

Raspunsuri

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2013-08-27 18:24:55



Musafir

#1316 Re: Teribil

2013-08-27 18:34:04

#1313: Eusebiu Popescu - Teribil

Poate nu a iesit chiar un simpozion din aceasta discutie, dar merita mai mult decat izmeniri de la usa cortului. Reactia imi aduce aminte de videoclipuri de pe YouTube ce trateaza stiri pe teme grave si primesc comentarii legate de aspectul fizic al prezentatoarei.

Dana Captilin
Autorul acestei petitii

#1319 Re: Teribil

2013-08-27 19:27:53

#1313: Eusebiu Popescu - Teribil

Citind o mare parte din comentariile petitiei inseamna ca n-ati citit toate comentariile petitiei, si ati ajuns aici atras fiind de o fotografie.

Dar sa stiti, biserica este pentru toata lumea. Sufletul nu are chip. Chipul este singura aparenta.


Musafir

#1332 Re: Teribil

2013-08-27 21:50:34

#1313: Eusebiu Popescu - Teribil

E divortata, cererea de divort fiind inaintata de catre fostul sau sot- info din sursa oficiala.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...