Spune DA introducerii vaccinului pneumococic!

Bogdan25

/ #144 @140

2012-12-25 13:28

Nu va cunosc dar am impresia ca faceti parte din grupul care ii sustine pe bancherii care detin multe companii in multe activitati chiar si petrol,mass media,farmaceutic atunci nici nu ma mira de ce acesti bancheri in familii foarte bogate detin averi in sute de trilioane de dolari,tocmai din cauza ceilor care prefera sa doarma fara sa se gandeasca ca umple conturile unor bancheri extrem de bogati ce isi permit sa isi cumpere ori ce om politic pentru a juca precum le canta bancherii. Si eu ma imbolnavesc iarna o raceala dar prefer sa nu ma vaccinez pentru a le umple conturile unor familii de bancheri foarte bogate repet in SUTE DE TRILIOANE DE DOLARI. Ati auzit bine TRILIOANE DE DOLARI.Cand am facut la scoala in clasa intai primul vaccin obligatoriu din pacate si in zilele noastre cu ce ma protejeaza cand m-am imbolnavit de multe ori? Prefer o hrana naturala,sa ma rog la bunul Dumnezeu pentru sanatate si sa fiu igienic decat sa umplu conturile grase acestor bancheri.Una dintre aceste famili de bancheri familia ROCKEFELLER detine chevronul care vrea sa fure gazul de sist din Romania de aceia si-a cumparat oameni politici,detin o firma asociata cu firma canadiana care vrea sa fure aurul de la rosia montana si alte multe firme in industria farmaceutica si petroliera chiar si coca cola copmany.... asadar ce vreti sa umpleti conturile acestor familii extrem de bogate? @140 asadar te rog sa ne scutesti cu articolele editoriale daca esti din grupul ceilor care primeste bani din partea acestor familii de bancheri care cotroleaza actualul sistem prin creatile lor UE,FMI,BANCA MONDIALA,FOSTUL SISTEM COMUNIST si ACTUALUL SISTEM POLITIC si COMPANIELE INTERNATIONALE clasa politica romaneasca nu este aservita intereselor romanilor si interesul acestor familii de bancheri care i-au cumparat pe politicienii la fel si presedintii americani ajung in functii dupa bunul plac acestor bancheri,de ce? Sa creeze conflicte de razboi unde aceste familii bogate care a intretinut cele 2 razboaie mondiale in a scoate profit la fel si acum scoate profit dupa urma sistemului lor bancar plus subjugarea tarilor cu resurse. Asadar este alegerea dvs sa ii faceti cu bani pe aceste japite care otravesc lumea s-au sa ramaneti sanatosi natural? Si era sa uit Romania este colonia lor al creatile lor SUA,UE prin fmi,banca mondiala,bce si sistemul lor bancar care a distrus industria Romaniei omorand milioane de locuri de munca in favoarea bancilor lor straine si sistemului lor capitalist de subjugare a resurselor Romaniei si sa ii indatoreze pe Romani catre instrumentele lor FMI,BANCA MONDIALA,UE,BCE si BANCILE. Daca nu imi iubeam tara astfel nu intram aici sa arat adevarul ascuns in spatele acestor factori politici care se dau drept salvatorii dvs.Va doresc un an mai bun ganduri frumoase sa fiti sanatosi sa mancati natural sa va bucurati ca bunul Dumnezeu exista si daca ne rugam la el sa ne ajute ne va ajuta.Sarbatori frumoase dvs si familiei.