PETIȚIA " Călin Georgescu - PREMIERUL NOSTRU"


Musafir

/ #10 Dr. Arieșan

2020-04-07 18:46

Bună seara stimate domnule Radu Roncea. Sunt unul dintre mulții medici care a părăsit țara, pentru a fi tratat ca om într-o țară străină (Germania). Nu vreau sa discut amănunte care nu fac subiectul pentru care incerc să vă contactez. Doresc însă sa va întreb cat se poate de politicos: Dacă sunteți demaratorul acestei petiții, ceea presupune că vă doriți poate mai mult ca oricine o schimbare in bine a Romaniei, de ce nu vă implicați mai mult? Ați fost întrebat in luna februarie (vezi nr. #11 comentarii) sa fiți mai explicit in legătură cu posibilitatea de a face publicitate acestei petiții contra unei anumite sume de bani (5€, 10€ - s.a.m.d.), întrebare pe care am reluat-o si eu la rândul meu aseară (06.04.2020). Nu vă supărați, dar nu considerați ca în condițiile actuale, în care suntem destul de "abătuți" de la "a fi un popor fericit" , ar fi trebuit sa fiți mai prompt si să acționați cu toate resursele pe care le aveți la dispoziție pentru ca ,în ceea ce credeți (și implicit și noi credem) să ia amploare?




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...