Vrem Rejudecarea Procesului Nedrept România contra Dan Diaconescu

Gabriela Cosma

/ #49

2015-05-09 13:45

Am semnat această petiție , dar nu cred că se rezolvă ceva cu ea .... Sunt pur și simplu uimită de ce se întâmplă.... Unde sunt toți cei care erau în jurul lui Dan Diaconescu când era sus , unde sunt cei pe care i-a ajutat , unde sunt cei pe care i-a ridicat , unde sunt cei care s-au folosit de Dan Diaconescu ???!!!!???!?!? Unde sunt cei care îl așteptau în localitățile pe care le-a vizitat Dan Diaconescu și au dat mâna cu el ? Nu am semnat petiția în prima zi , special să văd câți vor fi cei care vor semna .... și ....IATĂ !!! Speranța mea este în judecarea procesului afară din țară , aici este greu de crezut că se rezolvă ceva în favoarea lui Dan Diaconescu .....                                          - Dane , la cât ești de inteligent , sunt sigură că ai prevăzut tot ce ți se întâmplă și că nu ai susținerea pe care se părea , cu ceva timp în urmă , că o ai .... Să îți dea Dumnezeu sănătate și putere să poți trece cu bine , din tot sufletul îți doresc să ajungi cât mai repede în frumoasa ta familie....lângă părinții care te-au crescut atât de frumos , lângă frații tăi , lângă înțelegătoarea soție și minunata fică.....                                                                           Am spus că nu cred că se rezolvă ceva cu petiția , dar îmi doresc foarte mult să nu fie așa și să se rezolve cât mai repede într-un fel sau altul ...... Baftă , putere și gânduri bune , lui Dan Diaconescu , celor care îi sunt aproape și cât mai multor români ......