VREM SPITALE NU CATEDRALE
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția VREM SPITALE NU CATEDRALE
|
Musafir |
#12015-10-31 15:52Daca Dumnezeu exista va trebui sa ma implore sa-l iert. |
|
| |
|
Musafir |
#22015-10-31 16:44avem o tara din ce in ce mai corupta pt ce imi trebuie atatea biserici caci daca nu ai bani nu beneficiezi de nici un serviciu din partea lor |
|
| |
|
Musafir |
#32015-10-31 18:09avem nevoie de spitale!!! |
|
| |
|
Musafir |
#42015-10-31 18:11de spitale avem nevoie!!!! |
|
| |
|
Ion Dumitrascu |
#52015-10-31 18:40Deputatul Remus Cernea a scris pe contul său de Facebook că parlamentarii au votat ca Biserica Ortodoxă să primească încă circa 100 de milioane de lei pe an. |
|
| |
|
Musafir |
#62015-10-31 18:42pai da ca biserica=bani . |
|
| |
|
Musafir |
#72015-10-31 19:02Spitale cat mai multe |
|
| |
|
Musafir |
#82015-10-31 19:05sistemul sanitar din tara lasa foarte mult de dorit, noi romanii avem o singura obtiune...sa ne rugam sa nu ne inbolnavim, ca altfel e jale...cat despre biserici..parerea mea e ca au deveit de multa vreme niste imense afaceri care nu sunt controlate de nimeni niciodata...cine vrea sa se roage la D-zeu o poate face oriunde...Dumnezeu e peste tot, nu doar in biserica.. |
|
| |
|
Musafir |
#92015-10-31 19:18Trebuie salvate vieti. |
|
| |
|
Musafir |
#102015-10-31 19:27Am semnat pentru ca sunt o pensionara cu simt CIVIC |
|
| |
|
Musafir |
#112015-10-31 19:28ANTI MAFIA BARBOSILOR AFACERISTI , NEFISCALIZATI ! |
|
| |
|
Musafir |
#122015-10-31 19:33Am un bebelus de 10 luni si daca Doamne fereste am avea nevoie de internare in spital,nu am avea Unde sa mergem in niste conditii umane. |
|
| |
|
Musafir |
#132015-10-31 19:39Vrem spitale!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#14 Re:2015-10-31 19:49 |
|
| |
|
Musafir |
#152015-10-31 19:57Da doresc spitale. Am avut atitea necazuri in spitale ma mir ca pot face fata nenorocirii de ieri |
|
| |
|
Musafir |
#162015-10-31 20:20Să terminam odată cu hoția! Unde au fost preoții azi? Au mai etalat niște moaște? |
|
| |
|
Musafir |
#172015-10-31 20:22Sper sa fie de folos :) |
|
| |
|
Musafir |
#182015-10-31 20:23Pentru ca murim cu zile in tara asta!!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#192015-10-31 20:24VREM SPITALE NU BISERICI! |
|
| |
|
Musafir |
#202015-10-31 20:24Sa se ia masuri la ceea ce e mai important si necesar de facut in tara noastra coodusa de mafie. |
|
| |
|
Musafir |
#212015-10-31 20:28Ar trebui sa se facă mai multe spitale nu biserici pentru ca oamenii bolnavi nu ii duci si ii tratezi la biserica ci la spital si noi daca nu avem spitale pot oamenii sa moară ca nu intereseaza pe nimeni....dumnezeu sa-i odihnească pe cei morți în acel #colectiv iar la cei răniți sa le dea putere ca sa isi poată reveni |
|
| |
|
Musafir |
#222015-10-31 20:33Pentru "sanatatea "Sufletului puten sa ne rugam in tacere si Dio ne ajuta....Dar pentru sanatatea Trupului avem totusi mare nevoie de spitale si medici !!!! |
|
| |
|
Musafir |
#232015-10-31 20:41De #Spitale avem nevoie si cat mai multe . Oameni au nevoie de ingrijire medicala , de un loc unde pot fi tratati si vindecati !! |
|
| |
|
Musafir |
#242015-10-31 20:43In timp ce sistemul mediacal e la pamant (si o spun din experienta propie),bisericile apar ca ciupercile dupa ploaie! Altii sunt lasati sa moara pt ca nu sun locuri in spitale,iar altii "cei din categoria FRAIERI" dau bani grei hotilor din biserici ca sa se poata lafai in bani si masini luxoase! E inadmisibil asa ceva!! ARD INGERII IN SPITALE IAR DRACII DANSEAZA IN CATEGRALE! |
|
| |
|
Musafir |
#252015-10-31 20:44România e stat laic , iar bisericile primesc deja mulți bani de la cei dusi de nas de lacomi preoți. Culmea, Preoții umili fac o mulțime de lucruri cu resurse materiale putine. Fondurile publice trebuie sa meargă la Educație, Cultura si Sănătate. |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie