Examen National
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Examen National
|
Musafir |
#12016-06-29 09:57Este inadmisibil |
|
| |
|
Musafir |
#22016-06-29 10:01Cum o sa fie pana la urma ? |
|
| |
|
Anon |
#42016-06-29 10:11A fost prea ambigua diagrama. Nu se poate așa ceva. |
|
| |
|
Musafir |
#5 Re:2016-06-29 10:14Asta este tot ce putem face pana acum, multumim de sustinere. |
|
| |
|
Musafir |
#62016-06-29 10:16Pentru că graficul a fost făcut greșit. |
|
| |
|
Musafir |
#72016-06-29 10:16Am semnat-o pentru copilul meu care a fost derutat sau nu, de acest grafic. E absurd să induci in eroare asa la un examen național! Mulțumesc! |
|
| |
|
Musafir |
#82016-06-29 10:18Pentru ca mi se pare ca asa e corect.A fost ambiguu exercitiul |
|
| |
|
Musafir |
#9 Re:2016-06-29 10:19Speram ca totul sa fie bine si in cele din urma si ambele variante sa fie punctate, multumim de sutinere! |
|
| |
|
Musafir |
#102016-06-29 10:24Huuuuuuaaaa !!!! |
|
| |
|
Musafir |
#112016-06-29 10:24Era 3 nu va mai caacti atat pe voi. |
|
| |
|
Musafir |
#122016-06-29 10:24deoarece exercitiul nu a fost corect |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2016-06-29 10:25- Date of removal: 2016-06-29
- Motivul eliminării:
|
anon3455 |
#14 sa speram ca va fi ok2016-06-29 10:26sa se accepte ambele variante deoarece nu a fost corect , ne a derutat pe multi dintre noi |
|
| |
|
Musafir |
#15 Re:2016-06-29 10:26Faceti dumneavoastra acest lucru pe 300 de semnaturi. |
|
| |
|
Musafir |
#162016-06-29 10:28Pentru ca nu e corect, diagrama a fost realizata gresit. |
|
| |
|
Musafir |
#172016-06-29 10:29PENTRU CA AU GRESIT. |
|
| |
|
Musafir |
#182016-06-29 10:30Pentru can am pus 8 |
|
| |
|
horan |
#19 Doamne...2016-06-29 10:31Este gresit! Nu este corect... |
|
| |
|
Musafir |
#202016-06-29 10:31Deoarece consider ca graficul nu a fost facut corect |
|
| |
|
Musafir |
#212016-06-29 10:31Pentru ca m a pus John |
|
| |
|
3 nu 8 |
#222016-06-29 10:31Era foarte clar. Nu inteleg cum se poate sa scrii 8. |
|
| |
|
Musafir |
#232016-06-29 10:32Este inadmisibil ca la un examen de acest nivel enuntul subiectului sa lase loc de interpretari.Vorbim de matematica nu de limba romana unde intervine interpretarea si subiectivismul oricum. |
|
| |
|
Musafir |
#24 Re:2016-06-29 10:33Eu am scris 8 , alți colegi au scris 3 , diagrama nu a fost făcută corect , am avut colege care plângeau că au pierdut 0,5 punct pentru o fază de cacat ! Se le fie rușine celor care au făcut subiectul! Sper să se accepte petiția!
|
|
| |
|
Musafir |
#252016-06-29 10:34Pentru ca m.a pus Jon . Camioanie |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie