Dreptate pentru cainele mutilat cu toporul
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Dreptate pentru cainele mutilat cu toporul
|
Musafir |
#12016-02-19 16:30Iubesc animalele, mai ales cateii si ma doare sufletul sa vad chinurile suferite de acestia din cauza nesabuintei si rautatii unor nenorociti! |
|
| |
|
Cristina |
#2 Re:2016-02-19 16:42Daca politia animalelor nu exista,daca nimeni nu plateste pentru actele de cruzime asupra animalelor,o sa vedem cazuri Ca asta in fiecare zi. Daca acesti bolnavi mintal nu fac puscarie pentru faptele lor, o sa le faca LA nesfarsit si animalele sufera fara nicio vina. |
|
| |
|
Musafir |
#32016-02-19 17:29deoarece sunt TOTAL impotriva violentei fata de animale sau fata de orice alta fiinta |
|
| |
|
Musafir |
#42016-02-19 19:13Un asemenea om nu are ce cauta in libertate! Daca a fost in stare sa ii faca rau unui suflet fara aparare,imaginați-vă de ce ar fi in stare pe viitor cu asa minte diabolica! |
|
| |
|
Musafir |
#52016-02-19 20:49Criminalul trebuie sa plătească cu ani de pușcărie, este un pericol pentru societate! |
|
| |
|
Musafir |
#62016-02-19 21:42Sper vinovatii sa fie gasiti si pedepsiti! Puscarie minim 3 ani + munca in folosul comunitatii + plata detentiei pe intreaga perioada!! |
|
| |
|
Musafir |
#72016-02-19 21:52ptr ca iubesc ciinii mai mult ca pe oameniii bolnavi mintal |
|
| |
|
Musafir |
#82016-02-19 22:41Odata si-odata o sa se ajunga la pedepse cu inchisoarea pt acesti nenorociti! |
|
| |
|
Musafir |
#92016-02-19 23:08Iubesc animalele! Vreau sa fie dreptate pentru animalele chinuite de acesti criminali si la noi in tara ca si in strainatate! Sa faca inchisoare! |
|
| |
|
Musafir |
#102016-02-19 23:12Pentru ca animalelor probabil ca le este rusine ca traiesc alaturi de oameni.... |
|
| |
|
Musafir |
#11 Re: Re:2016-02-19 23:14Marii nostri parlamentari ar trebui sa aprobe niste legi pentru a salva aceste suflete nevinovate din mainile acestor diavoli! Niciodata aceasta tara nu va merge inainte pt ca acesti oameni in loc sa se implice prefera sa doarma! Pacat de aceste suflete nevinovate! Ar trebui sa se puna in locul lor, sa ii mutileze si pe ei cineva cu toporul si atunci cred ca vor fi mai aspri cu pedepsele pentru acesti criminali! |
|
| |
|
Musafir |
#122016-02-19 23:17DORESC SA FIE DESCOPERT ACEST CRIMINAL SI SA SE ALICE LEGEA CU PEDEAPSA MAXIMA |
|
| |
|
Musafir |
#132016-02-19 23:35Pentru ca merita facuta dreptate. |
|
| |
|
Musafir |
#142016-02-20 00:00Am semnat aceasta petitie sperand ca toti cei ce abuzeaza si mutileaza animalele sa fie intr-o zi pedepsiti ... |
|
| |
Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)
2016-02-20 00:04- Date of removal: 2016-02-20
- Motivul eliminării:
|
Musafir |
#162016-02-20 00:07Pentru ca asemenea bestii n-au ce cauta liberi pe strada. Si ce daca era "doar" un caine? N-are nicio relevanta. Criminanul e criminal, punct. Locul lui e la inchisoare! |
|
| |
|
Musafir |
#172016-02-20 00:31Deci ce om normal la cap ar face asa ceva? De cat sadism e nevoie sa comiti o astfel de fapta? Omul asta ,psihopatul asta mai bine spus e un pericol pentru noi toti,e in stare de orice maniacul asta,nu are ce cauta in libertate dementul asta!La inchisoare cu el,gunoiul naibii. |
|
| |
|
Musafir |
#182016-02-20 00:40Am semnat aceasta petitie sa se faca dreptate si sa fie pedepsit dementul ce a fost capabil de o astfel de fapta.Iubesc animalele si consider ca animalele trebuie protejate,cum cei din strainatate iau masuri si au legi pentru pedepsirea dementilor care le fac rau animalelor asa trebuie sa luam si noi masuri si sa pedepsim gunoaiele astea umane ce tortureaza si batjocoresc suflete nevinovate |
|
| |
|
Musafir |
#192016-02-20 01:47Este oribil ce se imtampla in aceasta tara!!!Cu totii cerem legi aspre pt acesti creaturi!! |
|
| |
|
Musafir |
#202016-02-20 02:39Pentru ca asemenea nenorociti de oameni sa fie la puscarie,nu merita libertatea! |
|
| |
|
Musafir |
#212016-02-20 03:40Deoarece iubesc foarte mult animalele! |
|
| |
|
Musafir |
#222016-02-20 04:10Sa dea Dunezeu sa fie toti pedepsiti care fac asa ceva bietelor aniae |
|
| |
|
Musafir |
#232016-02-20 04:53Pentru ca iubesc animalelele si pentru ca vreau sa fie pedepsit acel ordinar frustrat !!!! |
|
| |
|
Musafir |
#242016-02-20 04:55Sa faca puscarie. Sa nu mai vada lumina zilei |
|
| |
|
Musafir |
#252016-02-20 05:03Pedeapsa cu inchisoarea,este urgenta nevoie de schimbare in aceasta tara ,asa nu se mai poate ,prea au luat-o lucrurile razna. |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie