Ajutor pentru Adriana
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Ajutor pentru Adriana
|
Musafir |
#12016-05-24 20:31Doamne ajuta !!!! |
|
| |
|
Musafir |
#22016-05-24 20:35Ptr ca sunt mama si nu in ultimul rand ....sunt om |
|
| |
|
Musafir |
#32016-05-24 20:37Vreau ca această mamă sa fie lângă copiii ei. |
|
| |
|
Musafir |
#42016-05-24 20:38Semnat, Doamne ajuta |
|
| |
|
Musafir |
#52016-05-24 20:38Să se facă dreptate ca această mămică sa isi poată strânge din nou copii in brațe, si acel bărbat care i-a făcut acest rău sa fie pedepsit |
|
| |
|
Musafir |
#62016-05-24 20:39Am semnat petitia pentru ca sunt: MAMA si as muri fara copiii mei langa mine |
|
| |
|
Georgiana Dragota |
#72016-05-24 20:39Pt ce e singura intr o tara straina...pt ca suntem mame ca ea..si nu in ultimul rand ca..suntem Romani |
|
| |
|
Musafir |
#82016-05-24 20:41Doresc sa se faca o ancheta cum sa ajuns in situatia asta de ce nu ii aduce copii un minut la clinica sa-i vada un minut e o mama distrusa |
|
| |
|
Musafir |
#92016-05-24 20:44Pentru ca sunt mama! |
|
| |
|
Musafir |
#102016-05-24 20:44Și eu sunt mamă și consider că o mamă nu trebuie să fie tratată în acest fel și nu trebuie să fie despărțită de copii. |
|
| |
|
Musafir |
#112016-05-24 20:47Speram sa recoperi copilasii |
|
| |
|
Musafir |
#122016-05-24 20:50Îmi doresc sa stea lângă copii liniștită sa îi crească frumos și soțul sa intre la pușcărie |
|
| |
|
Musafir |
#132016-05-24 20:53Semnez aceasta petiție pentru a o ajuta pe Adriana!!!! |
|
| |
|
Musafir |
#142016-05-24 21:03Pentru ca sunt mama și nu-mi pot imagina viata fără copilul meu |
|
| |
|
Musafir |
#152016-05-24 21:05Orice copil are nevoie de mama lui!! |
|
| |
|
Musafir |
#162016-05-24 21:05Pentru ca sunt mama si as muri dak as fi indepartata de copilul meu |
|
| |
|
Musafir |
#172016-05-24 21:06Semnat,Doamne ajuta |
|
| |
|
Musafir |
#202016-05-24 21:12Sunt si su mama,este nedrept ça o mama sa nu poste fi alaturi de copiii ei! |
|
| |
|
Musafir |
#212016-05-24 21:14Sunt mama! |
|
| |
|
Musafir |
#222016-05-24 21:17Pentru ca si eu la randul meu sunt mana si nu doresc ca i alta mama sa sufere din vina la barbati;i nepotrivitii" |
|
| |
|
Musafir |
#232016-05-24 21:19Doamne Ajuta! |
|
| |
|
Musafir |
#242016-05-24 21:22si eu sunt mama si trebuie sa fim unite in astfel de cazuri |
|
| |
|
#25 |
#252016-05-24 21:25Am semnat in primul rand pentru ca sunt mama si nu as putea trai fara fetita Mea si in al doilea rand vreau sa se faca dreptate si acel barbat sa plateasca cu zile pt raul facut acestei mamici.. |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie