Abuzurile împotriva lui MIRCEA DIACONU trebuie pedepsite

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Abuzurile împotriva lui MIRCEA DIACONU trebuie pedepsite


Musafir

#851

2014-04-14 06:40

acest GIUMBIS ,aceasta SLUGA BASISTA sa plece la MITITICA

Musafir

#852

2014-04-14 06:42

Rusineeeeeeee georgescule faci romania de rusine......afaraaaaaaaaaa cu tineeeeeeeeeee

Musafir

#853

2014-04-14 06:43

cred ca e sustinut d/ul georgescu de basescu dar si ponta ca sa nu ia voturile celor de stanga .altfel ar lua atitudine senatul.nu mai avem ce vota .nimeni nu face nimic pentru societate si pensionari.li se mareste contributia celor ce nu au muncit niciodata iar eu care am muncit 32 ani am o pensie de 680lei .Au pus un punct de pensie fff mic ca sa ne taraim zilele si vor VOTURI SA SE IMBOGATEASCA.AJUNGE DOMNILOR .NU mai cred ca veti face ceva din toamna.

Musafir

#854

2014-04-14 06:43

faceti ceva domnule dan constantin sa scapam de acel individ mizerabil de la anaf gyumbix ne am saturat de atita coruptie

Musafir

#855

2014-04-14 06:43

Demisi si judecati pentru abuz in functie.

Musafir

#856

2014-04-14 06:45

este un om care merita

Musafir

#857

2014-04-14 06:46

Trebuie sa scapam de aceasta opresiune cat mai repede posibil.

Musafir

#858

2014-04-14 06:46

Tot ce s-a facut rau in Romania de basescu(nu merita sa fie scris cu litere mari)si ai lui trebuia in cei 2 ani de guvernare impreuna cu parlamentul,sa fi fost schimbate,dar se pare ca de frica lui traienica care cu metodele lui hitlerist-stalinste ii are pe toti sub papuc.Oare dupa impuscarea sotilr Ceauseacu,nu mai sunt cartuse in Romania?

Musafir

#859

2014-04-14 06:50

base trebuie eliminat 9 mm

Musafir

#860

2014-04-14 06:50

Adevarul este ca noi Romanii nu mai avem barbati de stat !?Cum sa se comporte in acest fel un presedinte,sa-i injure,sa-i faca hoti pe toti,iar el nu si-a lamurit nici in ziua de azi:casa mihaileanu;terenul cu casuneanu etc.Unde sunt urmasii dacilor,a celor de la marasesti?Poate or invia acum de Pasti si ne vor scapa de acest tradator si mafiot.Succes Jurnalul National,succes Antena 3 !.Paul.

Musafir

#861

2014-04-14 06:51

Aceste abuzuri,nu se termina pina nu terminam o data cu traian Basescu.
musafir

#862

2014-04-14 06:51

Au spus ca fac dreptate pana la capat...dar mafia Basista e o increngatura care in loc sa-l lase din mana ca a facut destul, il protejeaza in continuare si nu se gandesc ce vor face cand vor da socoteala fata de relele facute, ar trebui sa se trezeasca ca nimeni nu e vesnic si doamne fereste de nemultumirile populatiei care au suferit!!!!!....scurma lumea in gunoi pentru mancare...in ce tara traim domnule presedinte cu matale in frunte?......dar ce sa mai vorbim degeaba ca nu ne auzi, nu ne vezi, nu ne asculti....ai mafia ta imbogatita peste noapte si de asta se fac dosare pentru acei care ciripesc....vezi cazul de aseara cand presedintele a zis la Realitatea de Gabriela Vranceanu Firea ca este in comisia Nana...a zis sa o lase mai moale ca va avea dosar domnul Pandele......de aici se vede cum cei din DNA fac dosare la comanda...........cazul Mazare, Constantinescu...eu nu zic ca acesti oamenii sunt cheie de biserica, dar ce ce pana acum au fost lasati sa fure ?.... ca au inceput sa ciripeasca si va deranjeaza?......toate neregulile facute trebuie judecate la timp si nu acum cand scoateti dosare pe banda rulanta inainte de alegeri ca sa arati voi ce?....va cred daca va aratati si dosarele voastre care ati furat si le-ati facut disparute.....sa nu crede-ti ca suntem asa de prosti cum matale stimate cetatean care ocupi o funtie dat jos de 7,4 milioane nu vedem ce se intampla?

Musafir

#863

2014-04-14 06:53

Am fost coleg de clasa cu horica. Individul a fost un mediocru (ceea ce este putin spus), vesnic abonat la 5 si 6, a riscat corijenta de mai multe ori si a trecut clasa doar datorita faptului ca tacsu era sef la penitenciarul codlea si avea relatii si pile peste tot. Este prototipul perfect al carieristului basescian. Mediocru spre prost dar plin de aere si infatuat, ne sfideaza si ne trateaza pe toti de parca ar fi vreun mare print. Sper sa zboare cat mai repede ...
musafir

#864

2014-04-14 06:54

Jos mafia de la ANI..
iancu

#865

2014-04-14 06:54

europarlamentar este acelasi lucru cu senator in Romania ? Sa raspunda Giumbix !

Musafir

#866

2014-04-14 06:54

O semnez cu speranta ca cineva, poate Geona, va face ca mesajul sa ajunga la destinatar. Nu se poate ca, guvernatorul sa declare cu subiect si predicat ca poate asmuti DNA importiva cui vrea el, iar ucenicul lui gittenstein de la Ambasada SUA sa aplaude si sa laude sclavii guvernatorului din DNA, in frunte cu kovesi.

Musafir

#867

2014-04-14 06:55

Mult succes in acest demers.Sunt alaturi de initiatorii ei.

Musafir

#868

2014-04-14 06:55

am semnat aceasta petitie deoarece horia asta georgrscu ne tot ameninta ca ne face dosare penale. mai intii sa-si faca lui dosar penal deoarece el este mai penal decit toti romiinii si cu cei care-l sustin in aceasta functie! jos georgescu!!!ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Musafir

#869

2014-04-14 06:55

demult trebuia demis..o fi ceva frica...
musafir

#870

2014-04-14 06:56

Astfel de oamenii ne conduc...mediocri.......cu astfel de note ce om ati fi vrut sa stie legi , sa cunoasca Constitutia tari , sa recunoasca cetateni acestei tari si sa stie ca nu este mai presus de lege orcat de basist ar fi el.

Musafir

#871

2014-04-14 06:59

Nu are nici un pic de respect pentru lege. Ce cauta un asemenea individ in fruntea unei institutii care ar trebui, in primul rand, sa respecte LEGEA!

Musafir

#872

2014-04-14 07:01

Mircea Diaconu - PRESEDINTE. Este singura persoana care a dovedit ca vrea sa schimbe sistemul ticalosit...s-a luptat cu el si l-a ingenuchiat.
Am incredere ca si pe functia de presedinte va da ROMANIEI

Musafir

#873

2014-04-14 07:02

Acest domn Georgescu după câte știu din presă are sau avea un dosar referitor la niște sume de bani luați de la părinți și o întreagă poveste încurcată,pe care nu știu cum a răspuns și mă întreb cum de mai este în fruntea ANI. Dacă ar avea bun simț ar demisiona, dacă nu are atunci Parlamentul să-l demită deoarece așa este în democrație, am ajuns să fim o țară condusă de procurori supuși unui om care a fost deja demis de popor dar care se menține cu sprijinul celor din afară care sunt mințiți de niște oameni care au trădat interesul național. Parlamentul ar trebui să facă comisii de analiză a acestor trădători de neam.
musafir

#874

2014-04-14 07:02

Daca va pasa de tara asta stimati cetateni mergeti la vot orcat de suparati ati fi....nu lasati sa voteze alti in locul vostru....fiti verticali si vom scapa de ei.....nu vedeti cum este amenintat guvernul,cetateni?......nu vede-ti ca ni se pune botnita?.......ne ameninta inainte de europarlamentare ca sa nu mergem la vot sa poata fura ei?...........care e motivul?.....mergeti la vot,fiti mandri de aceasta tara frumoasa vanduta la straini de acesti conducatori !!!!!!

Musafir

#875

2014-04-14 07:03

dA VREM O JUSTITIE CORECTA, SE VEDE DELA DISTANTA CA ESTE ASERVITA LUI BASESCU TRAIAN CARE JICNESTE CU NERUSINARE PE PREMIER SI ALTI POLITICIENI, VREM CA PARCHETUL SA SE SESIZEZE DIN OFICIU SI SA IA MASURI, SA PLECE NU ARE VOIE SA FACA POLITICA CA PRESEDINTE PE FATA. ACESTA NU ESTE PRESEDINTELE MEU ESTE UN BARFITOR SI UN HOT CARE ESTE CEL MAI CORUPT OM ,LCU CASE, PAMANT LUATE ILEGAL PRIN HOTIE. oAMENI BUNI NU VOTATI PAR4TIDUOL LUI BASESCU ACESTI OAMENI SA STEA ACASA AU FACUT DESTUL RAU TARII LA bRUXELES