Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

#44176 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura

2015-10-19 07:10

#44174: - Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura 

 Oltchim in executare de catre creditori si dezastrul este continuu.... Sindicatele in executare silita si ele pe punctul de desfintare. Salariati plecati si lipsa viitor, cine a iesit la pensie a scapat. Voi piela p..i . Mars ba ca_cat cu ochi si mai linge a nu stiu cata oara ca esti plin de dejectii.


Musafir

#44177 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura

2015-10-19 07:59

#44174: - Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura 

 Ligaul de servici, linge tare si sugativizeaza tot, noi iti dam pe la gurita. Esti cel care plesnesti in haznaua creierului lipsa pe care nu-l ai, borhotesti in  fecale.

VEZI CA FOTA NU MINTE SOBOLAN JEGOS

#44178 Re: Re: HAI SA TI DAU SI CONCRET GAOAZA SI TIE TAMBALAGIULE DE CRA CRA,

2015-10-19 10:27

#44175: - Re: HAI SA TI DAU SI CONCRET GAOAZA SI TIE TAMBALAGIULE DE CRA CRA, 

 ESTI GATA GAOAZA RETARDATA,ESTI PE ULTIMA SUTA [100] DE METRI,TE VOI FU..TE N GURITA DE FATA CU TOTI OLTCHIMISTII,SA TI MAI ENUMAR PE MU..ISTUL DE TALPASANU,AVRAM,TACTO CRA CRA TAMBALAGIUL,CU..RVA DE MARDARE,POPONARII DE PIPEREA SI STANESCU PE CARE I VOI SLAVI IN FATA PAVILIONULUI?,,,OF CIT DE MULT ASTEPT ACEASTA ZIII,TU NICI NU STI GAOAZA.

BOIER MOFLEA STI CEVA?ALUP IGUS CU LARGA

#44179 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lin

2015-10-19 10:30

#44177: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura 

 DA I BA NUMELE,SE NUMESTE GAOAZA RETARDATA.UN SU...GACI SI UN TRADATOR,IL FU..TE FOTA ,NU L MAI IARTA.

AM UITAT DE TINE CUVO DE MARCELA

#44180 Re: Re: HAI SA TI DAU SI CONCRET GAOAZA SI TIE TAMBALAGIULE DE CRA CRA,

2015-10-19 10:36

#44175: - Re: HAI SA TI DAU SI CONCRET GAOAZA SI TIE TAMBALAGIULE DE CRA CRA, 

 SI PT. TOTI CERNEVISTII PU..LI MELE,MULTA MU...IE MAMICUTELOR VOASTRE,OARE I PICASSO?

Victoria

#44181 Fraierilor

2015-10-19 10:38

Bai prostilor la inceput am fost 5 persoane care am vrut binele Oltchimului degeaba a plecat Cornel si acum plec si eu ca mai raman 3-Marcela Dobre-Secretara,Radu Ion Vicepresedinte si Morcoase Alexandru Vicepresedinte, va las pe mana lor sa continue ei ce am facut eu cu Cornel Cernev.


Musafir

#44182 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lin

2015-10-19 10:50

#44176: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura 

 Ca o concluzie la ce ai spus, belesti pu.la, cum ai belit-o de doi ani incoace.

Si tare iti mai place! 

Ai ramas belitorul sef!


Musafir

#44183 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lin

2015-10-19 10:53

#44177: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura 

 Nu ma co.i belit, tu esti stresatul petitiei, tu o belesti la rece, de iti plezneste vena gatului ca nu iti iei banii aia, milogule!

Marș cu fota la alcool, prostul betiv si istericul capsoman :)


Musafir

#44184 Ungurii dau lecţii românilor: de plastic mereu va fi nevoie.

2015-10-19 10:57

Ungurii dau lecţii românilor: Trăim vârsta de aur a petrochimiei. De plastic mereu va fi nevoie. Din păcate, noi am pus pe butuci Arpechimul sau Oltchimul.

astăzi, 00:0Autor: Roxana Petrescu
http://www.zf.ro/companii/ungurii-dau-lectii-romanilor

MOL, campionul energetic al Ungariei, o ţară care acum extrage 15% din petrolul pe care România îl scoate anual din adânc_urile sale, spune că petrochimia experimentează o adevărată vârstă de aur.

Marjele din acest segment au crescut în prima jumătate a anului faţă de perioada similară din 2014 de peste două ori, contribuţia acestui segment în formarea profitului operaţional fiind de 35%. Mai mult, ungurii privesc spre segmentul petrochimic ca la o plasă de siguranţă în contextul în care pe termen lung inevitabil cererea de carburanţi va fi afectată de motoarele tot mai eficiente sau de pătrunderea automo­bilului electric. „Pe partea de petrochimie cererea este foarte bună. Experimentăm în aceste momente ceea ce se poate numi o vârstă de aur a industriei de petrochimie. O să ne amintim de această perioadă şi în 20-30 de ani. Reuşim să scoatem tot atâţia bani din această zonă, care reprezintă 10% din capaci­tatea noastră, cât facem cu restul 90%. De aceea este bine să fii integrat. Dincolo de integrare, contează însă foarte mult şi ceea ce produci“, precizează Zsolt Petho, director de downstream din cadrul MOL Ungaria.

De pe margine, România, o ţară cu resurse energetice net superioare comparativ cu cele ale Ungariei, asistă cu o industrie petrochimică decimată la succesul vecinilor. Oltchim, companie aflată în insolvenţă, merge la o treime din capacitate după ce a fost ruptă de sursa de alimentare, Arpechim, o rafinărie închisă de Petrom în 2011 şi la care lucrările de demolare ar putea începe chiar din 2016. 

URMARITI CE FACE GAOAZA ACUM PE TABLETA.?...

#44185 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu

2015-10-19 10:59

#44183: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lin 

 SUGI PU..LA LUI FOTA GAOAZAA,NU SCAPI ZAU,HIRSC,HIRSC,,,,,,,AVRAMEEEEEEEEE,SA TE FU..T IN GURACU GAOAZA CU TOT,VEZI BA SAU VEDETI BA ESCROCILOR SI TRAFDATORILOR DE OLTCIM CE FACE GHIOCA IN TIMPUL SERVICIULUI?.........,MARDAREEEE,CE CU..RVA SEFA ESTI? 


Musafir

#44186 : Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu TATA CRA CRA

2015-10-19 11:03

#44185: URMARITI CE FACE GAOAZA ACUM PE TABLETA.?... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu 

 ESTI GATA GAOAZA,TE ASTEPT ACASA,ACASA LA TINE,SA NU MA DERANJEZI CA SUNT CU LARGA IN BAIE,MA PUPA LA COA..IEE.

STIU MU..ISTULE BULGAR CA INTRI PE ACEASTA PETITIE

#44187 Re: : Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu TATA CRA CRA

2015-10-19 11:09

#44186: - : Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu TATA CRA CRA 

 SI PT. TAMBALAGIUL DE CRA CRA  CARE CINDVA CRAUNEA,UNDE I FOTA SA I BELESC PU...LA CU NEVASTAMEA


Musafir

#44188 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu

2015-10-19 11:19

#44183: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lin 

 Cazatura p..i, sufocatule. Banii noi ii luam, handicapat ai ramas si debil mintal. Te oftici ca nu e ca tine si esti stors de invidie si cretinitate.

 Sa stai sa observi cand vine vremea si a tragerilor la raspundere pentru faptele ilegale. Numai azi nu e maine. Si cu catuse la maini ii vrem pe hoti.


Musafir

#44189 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu

2015-10-19 11:20


Musafir

#44190 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..cava

2015-10-19 11:30

#44189: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu 

 TE MANICA FOTA CU GAOAZA CU TOT ZAU,UN PIC MAI AI MAI MU..ISTULE DE BOIER MOFLEA ,TIC TAC SE APROPIEEEEEEEEE.


Musafir

#44191 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu

2015-10-19 11:31

#44183: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lin 

 Sa stai sa observi cand vine vremea si a tragerilor la raspundere pentru faptele ilegale. Numai azi nu e maine. Si cu catuse la maini ii vrem pe hoti.

PT.CA ATI MERS PE MINA PSD ului TRADATORILOR CERNEVISTIIII

#44192 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..

2015-10-19 11:42

#44190: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..cava 

 SA VA FEREASCA D ZEU CERNEVISTILOR DE MINIA LUI FOTA,ZAU,O SA VEDETI IADUL DE PE PAMINT CU MARDARE ,TALPASNU,PIPEREA ,STANESCU,AVRAM,ETC,SA VA FEREASCA D ZEU,O SA VA DAU MU IE IN FATA OLTCHIMULUI TRADATORILOR.PUNCT.

SA TE FEREASCA D ZEU TUGURNEEEEEEEEEEEEEE

#44193 O SA VA ARAT SI CUM SE DA MU..IEEEEEEEEEEEEE

2015-10-19 11:51

#44192: PT.CA ATI MERS PE MINA PSD ului TRADATORILOR CERNEVISTIIII - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca.. 

 VINE FOTA SI VA DA MU..IE MAI TRADATORILOR DE OLT CHIM SI ARPECHIM,TIC TAC SE APROPIEEEEEEEE,TUGURINEEEEEE,MAI MISTI SI TU CEVA DE PU...LA MEA?....TE N GURA TE NEMERNIC,NU AI INTELES NIMIC,ACUM MANINCI SI CAC,,CAT DE PICASSO..........E RAZBOI TUGURINEEEEEE,ZAU,CU LEVIERUL VA IAU PE TOTIIIIIIIIII.


Musafir

#44194 Re: O SA VA ARAT SI CUM SE DA MU..IEEEEEEEEEEEEE

2015-10-19 12:01

#44193: SA TE FEREASCA D ZEU TUGURNEEEEEEEEEEEEEE - O SA VA ARAT SI CUM SE DA MU..IEEEEEEEEEEEEE 

 TUGURINEEEEE,ESTI UN MU..IST EXACT CA UN PUKER NUMIT BIDIN,ATIT SI NIMIC MAI MULT.


Musafir

#44195 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..cava

2015-10-19 12:07

#44188: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu 

 Ba isteric puturos si nespalat, ca asa ai fost, un umputit, un transpirat, ba idiotule, mai schimba placa, cu sugativizarile, ca ai fost esti si ramai UN MILOG JEPAT!

TACI SI JOC DE GLEZNE!


Musafir

#44196 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..cava

2015-10-19 12:08


Musafir

#44197 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..

2015-10-19 12:10

#44192: PT.CA ATI MERS PE MINA PSD ului TRADATORILOR CERNEVISTIIII - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca.. 

 AOLEU , SA SE FEREASCA AIA CAND LE SU.GE FOTA PU.LI.CILE , CA ARE ASTA O LIMBA ASPRAAAAA, JALE TATICULE!

PE MINE M.A LINS IN C.UR SI ARE LIMBA ASPRA CA GLASPAPIRUL.


Musafir

#44198 Re: Re: O SA VA ARAT SI CUM SE DA MU..IEEEEEEEEEEEEE

2015-10-19 12:11


Musafir

#44199 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..

2015-10-19 12:16

#44196: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..cava 

 Paranoia, ne sugativezi si le ai pe toate infipte in boticul tau umflat de atata sugativizare cat ai molfait. Mai sugativizeaza si trage adanc, clanta. Casca gura maree ca vine....

CE ZICI CER NE VE ,SU..GI PU..LA LUI FOTA?

#44200 Re: Re: Re: O SA VA ARAT SI CUM SE DA MU..IEEEEEEEEEEEEE

2015-10-19 12:16

#44198: - Re: Re: O SA VA ARAT SI CUM SE DA MU..IEEEEEEEEEEEEE 

 nu iti ramine decit tic tac,o sa mio su..geti totii cernevistii,DA TOTIII.