Cetăţean INVALIDAT - am votat, deci aştept demisia lui T.Băsescu!


Musafir

#851

2012-08-01 00:01

M-am saturat de acest imbecil pe nume basinescu , m-am saturat sa vad o haita de cwrve si de analfabeti cum jupoaie si vand Romania ... JOS DEMENTUL NATIONAL , JOS CWRVELE PREZIDENTIALE , JOS HAITA DE NAZISTI PORTOCALII !!! Traiasca Romania , tara pentru care s-au sacrificat inaintasii nostrii !!!!

Musafir

#852

2012-08-01 00:01

DACĂ GUVERNANȚII PREGĂTEAU CU SERIOZITATE ACEST REFERENDUM (IAR FAPTUL CĂ NU AU FĂCUT-O ESTE FOARTE ÎNGRIJORĂTOR), STABILIND CU EXACTITATE CE CIFRĂ REPREZINTĂ 100% CETÂȚENI CU DREPT DE VOT, NOI, ADICĂ MAJORITATEA ROMÂNILOR, AM FI ASISTAT DOAR LA O PENIBILĂ SCENĂ DE PLÂNSETE ȘI SMIORCĂIELI, FIIND SCUTIȚI DE HĂHĂIELILE ȘI ELUCUBRAȚIILE ACESTUI INDIVID.
Minodora

#853 La psihiatru...

2012-08-01 00:09

Cerem bufonului Basescu, sarlatan politic, semidoct, conflictual si foarte labil psihic sa mearga la psihiatru, sa se trateze si sa lase poporul roman in pace. Imi este rusine mie cand il vad la televizor ca se da presedintele nostru. In noaptea referendului s-a comportat ca un dement; tocmai aflase ca peste 7 milioane de romani au votat impotriva lui, respectiv 87% dintre cei prezenti la vot si el hahaia grobianic si pervers ca a castigat. Scena era penibila , cu gesturi indecente de fluturare a bietului steag romanesc, flancat fiind de niste figuri de o veselie fortata si apocaliptica. Nu mai spun de ceea ce a urmat. Categoric acest om nu este normal. Are , incultura...DEMISIA!o personalitate pervertita si nu-i mai suportam minciunile, diversiunile, amenintarile
Minodora

#854

2012-08-01 00:11

Cerem bufonului Basescu, sarlatan politic, semidoct, conflictual si foarte labil psihic sa mearga la psihiatru, sa se trateze si sa lase poporul roman in pace. Imi este rusine mie cand il vad la televizor ca se da presedintele nostru. In noaptea referendului s-a comportat ca un dement; tocmai aflase ca peste 7 milioane de romani au votat impotriva lui, respectiv 87% dintre cei prezenti la vot si el hahaia grobianic si pervers ca a castigat. Scena era penibila , cu gesturi indecente de fluturare a bietului steag romanesc, flancat fiind de niste figuri de o veselie fortata si apocaliptica. Nu mai spun de ceea ce a urmat. Categoric acest om nu este normal. Are o personalitate pervertita si nu-i mai suportam minciunile, diversiunile, amenintarile, incultura...DEMISIA!!!
Florentin
Musafir

#855

2012-08-01 00:13

Sunt fost combatatant intr-o unitate de elita a acestei tari,ROMANIA,fata de care am jurat sa-mi dau si ultima picatura de sange cand patria o cere.Nu am facut avere,sunt pensionar,mi-am pierdut familia si sanatatea.DOAR ROMANIA MI-A RAMAS !Lasati-ne aurul Dacic in pamant,nu mai furati tara,de 2000 de ani Romanii curati, ai lui DUMNEZEU SI ZAMOLXE,au varsat atata sange... LA PUSCARIE CU BARBUGII CE joaca TARA INTRE DOUA STICLE DE CHIVAS REGAL 7.Cum Dumnezeu a ajuns un bisnitar presedinte(cu p mic) ?


Musafir

#856

2012-08-01 00:14

Cerem bufonului Basescu, sarlatan politic, semidoct, conflictual si foarte labil psihic sa mearga la psihiatru, sa se trateze si sa lase poporul roman in pace. Imi este rusine mie cand il vad la televizor ca se da presedintele nostru. In noaptea referendului s-a comportat ca un dement; tocmai aflase ca peste 7 milioane de romani au votat impotriva lui, respectiv 87% dintre cei prezenti la vot si el hahaia grobianic si pervers ca a castigat. Scena era penibila , cu gesturi indecente de fluturare a bietului steag romanesc, flancat fiind de niste figuri de o veselie fortata si apocaliptica. Nu mai spun de ceea ce a urmat. Categoric acest om nu este normal. Are , incultura...DEMISIA!o personalitate pervertita si nu-i mai suportam minciunile, diversiunile, amenintarile

Musafir

#857

2012-08-01 00:15

cetatean invalidat...am votat...astept demisia
Florentin

#858

2012-08-01 00:23

Continui sa ma uit la ANTENE.. ! scz bashescovici . destept boc(anila),te-a facut piticu' lejer si foarte disimulat. dat drq puiutul de ardelean....scoti tu castanele cu manurile tale..asa-ti treba...HA HA HA HAAAAA .in ritm de hahaiala tabacico-betivana ! Suna un 'preten' pe Sarcofag ala cu sarutul francez....


Musafir

#859

2012-08-01 00:31

astept demiterea ,vreu sa fie respectat votul meu

Musafir

#860

2012-08-01 00:32

Nu mai e nimic de comentat, sa asteptam decizia CCR si apoi sa daramam dictatorul...ca avem experienta de acum 13 ani.....poate de data asta isi ajuta intr-adevar poporul si cucuveaua!

Musafir

#861

2012-08-01 00:36

Va rog sa rezolvati urgent petitia mea.

Musafir

#862

2012-08-01 00:43

Imi doresc ca aceasta petitie sa fie un apendice neimportant....Decizia curtii sa fie una corecta, legala si obiectiva: numarul real de cetateni votanti ACTUALA nu din 1900 toamna..
Florentin si Savu

#863

2012-08-01 00:45

ONORATA CCR .Cei 8.5mil de Romani care au raspuns ca cetateni ai cetatii la chemarea di 29 Iulie,sunt aceeasi care vor sari sa apere Patria Mama atunci cand aceasta va fi in primejdie..rog CONSIDERATI si DISPUNETI .

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2012-08-01 00:51



Musafir

#865

2012-08-01 00:56

poate totusi pleaca...

Musafir

#866

2012-08-01 00:59

al mai mare hot

Musafir

#867

2012-08-01 01:08

sàraca tarà bogatà,sfàsiatà de toti càinii si vàndutà la mezat,bucatà cu bucatà,ca o vacà ce nu mai dà lapte! Rusine!





Musafir

#868

2012-08-01 01:15

Cei care te mint in fata,zicandu-ti ca albul este negru merita doar dispret

Musafir

#869 hallooo

2012-08-01 01:30

ROMANI AU UITAT CA SI.AU OMORAT ORESEDINTELE,ASA CEVA NU SA INTAMPLAT DECAT IN ROMANIA,ACUMA FAC LA FEL,SAU CEL PUTIN SANT INDUSI IN EROARE DE ANUMITE PARTIDE FATARNICIE,NU MA INTERESEAZA CINE CONDUCE TARA,DIN CE PARTID ESTE,DE CE CULOARE POLITICA ESTE,ETC..ATATA TIMP CAT TARA MERGE SPRE BINE,ECONOMIA ESTE IN CRESTERE,CE AU FACUT CU REFERENDUMUL,AU CHELTUIT APROX.23000000(DOUAZECI SI TREI DE MILIOANE DE €)CU REFERENDUMUL,OARE NU AVEA CE SA FACA CU ACEI BANI?ACUMA AR TREBUI SA FIE TRASI LA RASPUNDERE PT ACEASTA,......DE CE OARE LUMEA VB.CEA CE NU STIE,CE AUD DE LA ALTI,CA SA FURAT,CA SANT HOTII,OARE CARE NU AR FURA,CARE SANT ACEIA SI UNDE SA-R GASI?ESTE GREU DE INTELES PT ANUMITE PERSOANE CEA CE SE PETRECE CU ADEVARAT IN ROMANIA........

Musafir

#870 Re: Re: Demisia comunistilor si a plagiatorilor

2012-08-01 01:43

#109: - Re: Demisia comunistilor si a plagiatorilor 

 Vorbesti prostii.Ai creierulintoxicat de basism si bolnav de ciuma portocalie.Respingi tot ce inseamna BUNUL SIMT. Rusine

Leona

#871 Demisia!

2012-08-01 01:45

Acest individ, care nu ne reprezinta, trebuie sa demisioneze!
Leona

#872 Re: hallooo

2012-08-01 01:52

#869: - hallooo

"Halooo", mai du-te la scoala, ca nu prea stii sa scrii...De fapt, cunosti de la o posta un basist; miroase a incultura...Cu un presedinte care la scoala avea numai note de 4,00, 5,00, maxim 6,00, ce poti sa ceri "sustinatorilor "lui??? De aceea il si sustin, pentru ca a ridicat prostia si ticalosia la nivel de virtuti nationale...


Musafir

#873

2012-08-01 02:39

NICI UN COMENTARIU NU MAI POATE EXPRIMA,TRISTETEA,DEZAMAGIREA,SUFERINTA,FRUSTRAREA,ETC.,ACEST INDIVID BASESCU MERITA O SOARTA MAI ASPRA DECIT A AVUT CEAUSESCU,ESTE "STRIGATOR LA CER" CE SE INTIMPLA IN TARA;DOAMNE AJUTA!

Musafir

#874

2012-08-01 02:51

Mr.President...IO, nu te vreau!
Iasi

#875 constantin chirila

2012-08-01 06:30

De cativa ani spun ;
"Traian Basescu , este un pericol pentru Tara",unii au spus ca nu am dreptate, unii chiar m-au jignit, azi s-au comvins, dar vai cu ce pret, Romania e distrusa.
Acest Basescu, care este un securist diversionist trebuie sa raspunda pentru tot raul facut Tarii si poporului roman!