Nu mai dorim încă un an de şcoală online! "Pandemia a provocat cea mai distructivă perturbare a educației din istorie"

Nu mai dorim încă un an de şcoală online! "Pandemia a provocat cea mai distructivă perturbare a educației din istorie" / Anunțuri / Audienta telefonica cu Ministerul Educatiei / Comentarii

V

#1

2021-11-01 14:11

Nici nu era vorba sa multumeasca pe toata lumea! Era vorba ca scoala online incalca dreptul la educatie si dreptul la sanatate si dezvoltare sanatoasa. Doar politicienii se gandesc la sondaje si la multumirea majoritatii alegatorilor. Pacat ca soarta copiilor e tema electorala si ca orice tema electorala nu e luata in serios. Dar cu asta ne-am obisnuit  , ca soarta copiilor nu este luata in serios

V

#2

2021-11-01 14:13

Adica da, nu pot multumi pe toata lumea, dar trebuie sa respect dreptul tuturor la educatie. Absolut al tuturor, fara exceptii


Musafir

#3

2021-11-01 14:27

Multumesc cu recunostinta pentru tot ce faceti!

Musafir

#4

2021-11-01 15:32

Cât la sută dintre părinți vor online? Cum să spui leului că iepurele vrea morcov la micul dejun pt toată jungla? Sunt niște nespălați ,ordinari.care se agață de orice ,să ne ducă ăn online și să poată speria populația că vezi ce vremuri primejdioase ducem și să ne vaccinăm. Sper că vom scăpa în curând de acest guvern impostor. Doamne ajută!

Musafir

#5 Re:

2021-11-02 10:55

#4: -  

 Sa stiti ca sunt multi parinti care vrem online!!!

Inainte de vacanta fortata, la scoala copilului meu s-a votat deschis (pe whatapp) daca se trece in online si majoritatea a votat pentru online!


Musafir

#6

2021-11-05 15:45

Eu sper totusi sa se revina asupra deciziei,asta cu rata de vaccinare in scoli e prostie curata.La noi la sat,educatoarea e vaccinata si sunt putini copii.Bataie de joc.Insistati,nu va lasati!



Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...