SUSTINE DESFINTAREA FORMATIEI DESANT DIN TIMISOARA

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția SUSTINE DESFINTAREA FORMATIEI DESANT DIN TIMISOARA


Musafir

#51 Me

2011-11-15 12:15

Sterge cineva aberatia asta sinistra? oh, si dati-i Rudotelu' lu asta micu'.

Musafir

#52 Florian Pittiş

2011-11-15 12:43

E destul de retard sa faca alta petitie cretina...
Cerbulica... cacat cu ochi... comunitatea Rock Targu Jiu iti ureaza o moarte in chinuri. May cancer be with u!
Teodora

#53 va rugam, intelegere!

2011-11-15 19:59

Sunt mama lui Cerbulescu, si am sosit aici sa va rog sa-l iertati pe cretinul de Mihai. In primul rand, nu este el de vina, ci noi, parintii lui. De ani de zile ascundem ce face, l-am trimis sa creasca la bunici pentru a nu ne distruge renumele in Severin si acum l-am trimis la Timisoara tot din acest motiv, sa nu stea pe aproape, pentru ca ne face de cacat. Nici nu stiti ce eforturi facem sa ascundem tot ce face si sa nu ne trezim pe cap cu vreo reclamatie din partea persoanelor hartuite. Apoi, am gresit in seara, cand am acceptat ca el sa nu poate prezervativ, desi am avut o strangere de inima, si iata ca instinctul meu de femeie si de neurolog nu m-a inselat, a fost o greseala imensa. Iertati-l si voi si suportati-l, asta este, nu avem ce sa facem, nu-l poate opri nimeni. Lumea ne-a tot sunat si ne-a spus de ceea ce face, dar nu ne putem pune cu el. Va multumesc mult si sper sa ne intelegi. Suntem niste parinti distrusi pe viata cu un asemenea copil...

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2011-11-15 22:46


luiza par pe maini

#55 salut

2011-11-15 22:48

eu sunt una din curvele pe care se lauda acest baiat ca le-a platit. sunt curva pentru ca nu am gasit de lucru in domeniul meu, altfel am masterat in zoofilie, sectia ratoni, bursuci si lemurieni. asa. vreau sa va spun sa nu faceti greseala sa credeti ca asta, mihai asta, e capabil de relatii sexuale. mi-a dat banii ca sa tac din gura, dar am sa-i trimit inapoi la post restant, singurul lucru pe care l-a facut e ca s-a basit cand l-am tras a doua oara de putulica. asa ca feriti-va, nu merita sa va stricati buna dispozitie cu diareicu' asta!
georgiana antigel

#56 in mod cert...

2011-11-15 22:51

Luiza are dreptate. Il stiu si eu, a incercat sa ma agate intr-un bar, zicea ca are bani, ca el ma place, ca sa o facem acolo, pe loc. Am zis, pizda ma-sii, chiar daca arata ca dracu', merita un ban, mai ales ca aveam chef sa mai beau. Am fost cu el si m-a pufnit rasul cand s-a dezbracat: are o putifleasca de vreo 9 cm, subtire, paroasa si, pe deasupra, mai e si stramba. Nici eu nu as mai merge cu el.
ciripela pitpalac

#57 ce nesimtit

2011-11-15 22:54

Mihai asta e un nesimtit. Sunt cu el la facultate, nu are nici o legatura cu facultatea, dar ce vroiam sa va spun este ca e nesimtit. In timpul cursurilor face bilute si le mananca si, in functie de cat de idiot e in ziua respectiva, te mai si atentioneaza ca sa vezi. Si la orele de sport, ca noi facem si sport, se scarpina intre degetele de la picioare si dupa aia varsa mizeria pe bancile pe care ne schimbam. E un nenorocit, unei colege i-a furat tampoanele si a doua zi am inteles ca a ajuns la spital din cauza ca si le bagase in anus pe toate. Nu e sanatos la cap, e bine sa va feriti de el.
un vecin

#58 ajutor!

2011-11-15 22:57

un sunt vecinul idiotului asta. cand il vedeti sai spuneti sami aduca inapoi presul de la usa si butoiul ala de muraturi pe care-l tineam la ghena. dobitocule, nu ti sa parut cam usor ca sa fie ceva in el? nemernic ordinar, si sa pui la loc si clantele la ghenele de gunoi ca am ajuns sa proptim usa cu scoci
Mircea Solcanu

#59 salut

2011-11-15 23:00

Te sarut. Fii tare, Mihai, vei reusi. Te sarut, din nou.

Musafir

#60 Mihai

2011-11-16 00:14

Fratilor sa ne calmam liniste si pace,doresc ca acest popor sa fie fericit,am facut un apel la pace,dar vad ca nimeni nu l-a luat in seama,oare de ce?
Mihai

#61

2011-11-16 00:15

am vrut sa inchid acesta petitie stiind ca am facut o mare greseala,cine ma poate ajuta sa o stearga in locul meu ar face bine

Va Multumesc!

Musafir

#62 Mihai

2011-11-16 01:22

Doresc pe aceasta cale inca odata sa-mi cer iertare oamenilor pe care i-am suparat/amenintat etc din severin,doar cei din severin aia din tg.jiu inca imi pot suge pula linistiti
rog pe aceasta cale pe cineva din severin care poate sa ma ajute si sa stearga treaba sta,promit dau o bere,vreau sa ma schimb si eu cred ca se poate,iar acest lucru tine numai de mine....


Va Multumesc la toti ca m-ati inteles,aici e vorba de vlad,ancuta,crista,teodora si alti sper ca nu am omis pe nimeni,o sa va raman recunoscator pe viata....
http://www.youtube.com/watch?v=KI50WQB4ryA
http://www.youtube.com/watch?v=RkZC7sqImaM
http://www.youtube.com/watch?v=IawQZaxWTTA
http://www.youtube.com/watch?v=LoJP2b0Hb68

inca odata as dori cineva sa ma ajute sa sterg treaba asta...

Cat despre mine mi/s la informatica si la un curs de foto,dupa in vara am sa incep si a 2 a facultate,ma pasioneaza muzica,fotografia si fotojurnalismul,literatura,istoria,psihologia,medicina

momentan ma visez punand muzici rock&metal facand fotojurnalism tot legat de treaba asta si cine stie poate candva chiar organizand concerte desi asta sunt constient de faptul ca e uni vis cam mare,in rest altele numai is poate pe viitor vor mai aparea...

Musafir

#63 Cerbulescu Mihai

2011-11-16 15:24

si ca sa-mi repar marea greseala si cu ocazia asta am sa-i raspund si acelui DOMN care a zis ceva de genul ,cred ca numai are curaj sa mai faca si o alta petitie,....asa probabil cand voi avea timp am sa fac o petitie de genul

SUSTINE FORMATIA DESANT PENTRU A CANTA LA ARTMANIA 2012 sau ceva de genul cred ca ar fi tare,initial ma gandisem la waked open air insa cred ca as merge prea departe in sensul ca oricum ar fi inzadar....

PS oameni se mai schimba
Cerbulescu Mihai

#64

2011-11-16 19:10

Sincer mi-as dori tare mult ca formatia desant sa cante la artmania in 2012 chiar am sa ii propun treaba asta doamnei codruta vulcu
haladel ciumecu

#65 mars

2011-11-17 01:02

Mihai, recte dobitocul site-ului, de cate ori ai facut asta? De cate ori ti-ai prezentat scuze? Si dupa aia, cat a durat pana ai luat-o iar la vale? Hai sictir, cine crede in tine face o mare greseala. Altfel, am inteles ca ti-ai deschis un blog pe care vei publica ceea ce le scrii tu altora. Foarte tare, iti urez bafta cu el.
cerbulescu mihai

#66

2011-11-17 03:58

nu bah unu din voi mi-a facut blogu la baza asta 1 la mana
2 la mana asta doar timpul va spune daca am sa mai continui sau daca intr-adevar acuma chiar ma voi tine de cuvant
si cam atat am avut de spus
cerbulescu mihai

#67

2011-11-17 13:47

sincer ma doare fix in pula de ce cred uni sau alti,cine nu ma crede sa-mi suga pula,oricum pentru mine sunt niste oameni de cacat ce ma hartuiau si imi furau bani ma refer la una carmen paulescu unu marian mai era si unu vlad

veneau pe la mine doar ca sa manance si sa bea ca milogii la mine acasa,de craciun veneau in colindat numai sa-mi ea banii nenorociti dracului ce sunt

fetele erau 3 la numar crista,andreea si alexandra isi bateau joc de mine in eperioada aia eu eram cuminte plus ca in perioada aia as fi putut si eu sa ii dau la politie pe cei ce ma hartuiau animalele dracului

PS. daca ma potolesc si numai amenint,asta nu inseamna ca brusc mi-am schimbat si parerea despre acesti oameni retarzi
cerbulescu mihai

#68

2011-11-17 17:27

oricum multumesc ca ati sters blogul
eu

#69 Re:

2011-11-17 20:01

#68: cerbulescu mihai -

Cerbulescu suge pula!

cerbulescu mihai

#70

2011-11-29 00:14

si daca tot a ramas deschis acest topic si mi-am cerut scuze pentru magaria sau mai bine zis,imensa greseala facuta de mine asta vara cu aceasta petitie pe alte teme ma gandesc ca mai putem discuta,vreau sa ating in acest mesaj subiectul legat de COMUNITATEA ROCK TIRGU-JIU spunea cineva mai sus ca eu sunt si acolo si de asta as dori sa il lamuresc pe acel DOMN

da prietene tot eu sunt si acolo,eu am facut-o,am considerat ca na ptr mine tg.jiu fiind orasul meu de suflet deoarece acolo m-am nascut,m-am gandit sa fac treaba aia si cred ca nu e nimic rau in asta,ba din contra,ai vazut cati oameni am adunat?
bine exceptand cazul in care am injurat de acolo,aia da,insa promit solemn sa nu se mai intample,deci da io/s si pe comunitatea rock tg.jiu cei care aveti treaba cu mine ma gasiti si acolo,mai rar ce-i drept
cerbulescu mihai

#71

2011-12-26 14:29

Rog si eu frumos pe Domnii de la Politia Timisoara,daca ar putea sa stearga treaba asta,dealtfel in declaratia pe care i-am inmanat-o Domnului Comisar Ciocan Ioan,am precizat si treaba asta

Multumesc Frumos!
gigel ciumecu'

#72 ce smecher e cerbulescu

2012-01-04 16:17

Ai inaintat o pula, Mihai Cerbulescu, jegul internetului :)) Mai foloseste tu mult numele lui Ciocan, ca ai sa vezi unde ajungi! Ai inaintat petitie? Ma, tu nu esti capabil sa-ti inaintezi mana catre pula, ca sa-ti faci laba :) Altfel, roaga-te sa nu-i inainteze unii lui Ciocan aberatiile de care vorbesti, dobitoc ratat, nascut din parinti bolnavi :)
slobozel strengaru'

#73 ciocardim

2012-01-04 16:20

Propun sa inainteze cineva catre Politia Timisoara petitia asta, ca sa aiba aia cu ce sa se distreze. Si propun ca alaturi de ea sa fie inaintate sutele de emailuri cu care a hartuit lumea, injuraturile adresate femeilor, caci la ele se da, acolo se simte el barbat, si tot restul circului pe care acest nenorocit ordinar il face zi de zi. De altfel, propun ca toate lucrurile astea sa fie inaintate si catre decanatul facultatii, sa stie oamenii aia pe cine au acceptat acolo, poate-l ajutam pe ordinar sa se angajeze la o shawormarie! Cerbulescu e un nenorocit!
mos craciun

#74 la multi ani

2012-01-04 16:28

Deschide usa, crestine
Sa-l pisam pe Mihai bine
Si sa-i rupem capu-n doua
Dobitoc nascut din oua
pulete violatoru

#75 ciupacabra

2012-01-04 16:30

Cerbulescu e un retard ordinar care face caca pe el. Sa-l ajutam sa-l astupe altii, trimitandu-l la tzuhaus pentru folosirea numelor unor persoane publice. Cine are emailul lui Ciocan, sa-i trimita treaba asta.