Cerem protejarea Dr. Camelia Roiu

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Cerem protejarea Dr. Camelia Roiu


Musafir

#876

2016-07-28 21:02

Pentru ca am incredere in doamna doctor si doresc schimbarea sistemului sanatatii.

Musafir

#877

2016-07-28 21:02

Întrebare stupidă! Vrea oare cineva să ajungă în halul în care a ajuns cel din film, intr-un spital din România?

Musafir

#878

2016-07-28 21:02

Bataie de joc cu sistemu medical din unele regiuni ale tarii noastre!!!Sustin aceasta petitie!!!

Musafir

#879

2016-07-28 21:05

De undeva trebuie sa inceapa sa se miste ceva si inRomania Bravo curajoasei Doktorite felicitari.




Musafir

#880

2016-07-28 21:06

S-a format in sistemul sanitar o adevărată,,caracatita",dar cu adînci rădăcini în sistemul juridic,sub o influență politică! ☆LEGEA E EGALĂ PENTRU TOȚI ☆Pînă cînd,,CORUPTIA,SPAGA,PILELE SI CUNOSTINTELE,vor suprima ,,LEGEA "?In decurs de nici un an,am avut urîte surprize,,cazuri ne rezolvate juridic",copii morți în județul Arges,tineri arsi de vi la ,,Clubul Colectiv,cazul Hexi-Pharma,acum oameni mincati de vi de viermi.... (responsabili inca in funcții de conducere!)...eu zic cei care nu-i justitiaza pe acesti criminali,sînt părtași la faptele lor,cu premeditare....fie chiar organele de justiție, ☆ valabil si pentru alte cazuri trecute cu vederea,sau dosare ascunse etc,pedepse de imbecilitate pentru cei care au subminat economia țării ,(arestati la domiciliu cazul doamnei Udrea etc......dar foarte multeeeee pedepse absurde )☆Această doamnă poate fi declarată erou! A facut-o pentru ca noi toți ,sa nu fim ucisi cu indiferență in spitalele unde asemenea criminali cu funcții in politică, abonati la oficiul ,,pile si relatii",a sistemului de astăzi,,infect si daunator"care se pare că a prins ,,Radacini"!Toată stima doamnă dragă!

Musafir

#881

2016-07-28 21:06

Pentru viitorul vostru si al copiilor vostrii, sustineti lupta impotriva coruptiei!

Musafir

#882

2016-07-28 21:08

ASTA ESTE UNUL DIN MULTELE MOTIVE PENTRU CA AM PLECAT DIN TARA

Musafir

#883

2016-07-28 21:12

Aceasta petitie am semnato pentru un sistem medical mai bun.pentru a nu mai fi mințiți pentru ADEVAR SI DTEPTATE PENTRU A NU MAI INCHIDE OCHI LA NELEGIUIRI PENTRU ESTOMPAREA CORUPTIEI PENTRU MEDICUL ACUZAT CA A SPUS ADEVARUL SI A ARATAT LUMI CE SE PETRECE IN SISTEMUL MEDICAL..

Musafir

#884

2016-07-28 21:13

Pt.nemultumirea sistemului medical din Romania.Aproape la fel a patit si unghiul meu.


Musafir

#885

2016-07-28 21:13

Dr. Camelia Roiu are tot respectul din partea mea,a facut ceea ce un doctor trebuie sa faca,ceea ce o adevarata persoana trebuie sa faca pentru fratii si surorile ei.Cer absolut,protejarea ei si sa i se acorde respectul pe care il merita.

Musafir

#886

2016-07-28 21:13

Este pacat Ce se intimplat in spitalele din Tara.Este o rusine nationala.....

Musafir

#887

2016-07-28 21:16

Am semnat din respect pentru doamna doctor si mai ales pentru curajul dânsei. Respect si Adevăr! Drum drept spre lumină!!!

Musafir

#888

2016-07-28 21:16

Am semnat această petiție pentru că nu mai suportăm,eu si cei ca mine,sa vedem cum niste derbedei si borfași fac legea în România!Ajunge!Vrem capetele derbedeilor care au insultat-o,au amenințat-o si au intimidat-o pe dr.Camelia Roiu.

Musafir

#889

2016-07-28 21:16

Sa le fie rusine medicilor,asistentelor si infirmierelor spagare!!!!!!!

Musafir

#890

2016-07-28 21:18

e de groaza..ce se intimpla in spitale in tara noastra Romania se vede ca cineva se intereseaza ..si acea persoana este Dr, Camelia Roiu deaceea cerem protejarea dindei..

Musafir

#891

2016-07-28 21:18

Am semnat ca urmasii noștri sa nu mai moara în spitale napadiți de viermi și tratați cu indiferenta de cei care jura ca vor face totul pentru viața si sanatatea oamenilor!

Musafir

#892

2016-07-28 21:19

Pentru ca eu cred ca exista oameni adevarati in Romania,putini dar mai exista si aceasta doamna doctor care a facut dezvaluirea socanta,trebuie sa simta ca nu este singura in fata nelegiuirilor acestei societati bolnave de birocratie si mafie la cel mai inalt nivel,pentru ca nu trece o saptamana si mai aflam cate o bomba ascunsa,pe care o ascund unii pentru a se proteja si a proteja incompetenta si nesimtirea unora care uita chiar si ca exista Dumnezeu si ca la urma urmei toti suntem datori cu o moarte.Aceasta este democratia care am construito prin jaf si minciuna,prin indiferenta unora fata de omul sarac si nepunticios.Unii nu semneaza poate de frica ca li se poate intampla ceva,ce sa-mi ia mie poate viata ,ca eu nu am furat,am si ca ce are orice om de rand .


Musafir

#893

2016-07-28 21:19

Noi nu ajutam acest Medic care ne face doar bine , noi ne ajutam pe noi insusi deoarece sistemul sanatati precum si igiena din spitalele din Romania sunt un focar de infectie.

Musafir

#894

2016-07-28 21:19

PENTRU A PROTEJA PE DR. CAMELIA ROIU , UN EXEMPLU DE RESPONSABILITATE SI CURAJ.

Musafir

#895

2016-07-28 21:21

Deoarece sunt scarbita de ce se petrece in sistemul nostru sanitar si o dustin pe d na doctor la mosul cum a procedat.

Musafir

#896

2016-07-28 21:22

Semnez aceasta petiție pentru ca la noi in Romania daca nu dai spaga la medic mori cu zile

Musafir

#897

2016-07-28 21:23

Cu speranta ca se va schimba ceva si instinctul de aparare al mafiei va fi invins.Cine nu semneaza aceasta petitie?Cel care face 12 clase si ia bacul aranjat,cel ce face o facultate si se trezeste masterand chiar si doctor,cel care ia permisul aranjat,cel care se trezeste angajaf pe un post de director la stat, cel care fenteaza fiscul ,cel care primeste spaga sa aranjeze o internare...etc.Stiu sigur nu e momentul generatiei mele sa schimbe asta suntem slabi ,dar sper sa o faca copii mei.

Musafir

#898

2016-07-28 21:23

Nu sunt multe de comentat .....de urgenta luate masuri pt ca situatia in sanatate , in spitalele Romaniei sa ajunga la un nivel decent daca nu european avand in vedere ca e un stat in Europa. ...
Masuri si pedepse pt toti cei care trebuiau sa vada si sa auda si nu pt cei ce au adus realitatea la suprafata...

Musafir

#899

2016-07-28 21:23

Pentru ca cineva trebuie sa spuna lucrurilor pe nume. Si daca a facut-o, trebuie sa fie sustinut/a de cei care inca nu au spus nimic. E revoltator, ani de zile platesti contributia pt. sanatate ca sa sfarsesti mancat de larve??? ASTA CE TARA E???

Musafir

#900

2016-07-28 21:24

Conştiința a ajuns o floare rară!