Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

Andrei

#776

2018-11-20 19:57

Nerusinare totala. NU EXISTA FARMACIE Apoteka linga toamna de aur in Chisinau . 

Preparatele nu sunt combinate .

Fiecare molecula in cutia ei .

Deci trebuia sa fie 28 X 6.

Folositi informatia postata doar pentru ca ulterior sa scrieti o replica mincinoasa. Si mai vorbiti de efect si rezultat, de unde daca nici nu ati administrat . Doar mesaje denigratoare.

Atat de multi s-au tratat (peste 5000 pacienti) - cu rezultat de 90-100%. Desigur pot fi si insuccese( afectiuni concomitente grave, ciroza decompensata...) , dar nu cred ca e cazul sus mentionat.

Cand veti posta urmatorul mesaj fiti atent la detalii- conteaza.

Andreea

#777 Re:

2018-11-22 11:04

#776: Andrei -  

Încearcă să vândă mizeria aia de Twinvir fara acte de proveniență prin curier . Stai liniștit tot ce se cumpără prin farmacie sigur funcționează, ce se primește prin curier fara acte de proveniență și de la persoane dubioase este în mare parte praf de creta plus ambalaje contrafăcute care costa 50 de lei iar ei obțin un profit de 60 de ori mai mare. Cine are putina minte în cap nu cumpără medicamente prin curier. Restul sunt doar vorbe și intoxicări.

Simona

#778 Re: Generice

2018-12-15 09:58

#467: Dan - Generice 

Buna ziua, cum ati procurat medicamentul??

Radu Preda

#779 Vindecat!

2018-12-18 18:01

"Am avut hep-c timp de 20 de ani înainte de a fi găsit în sângele meu. Medicul mi-a explicat că a cerșit foarte mult în ciroză, sfătuindu-l să-l ia pe Harvoni, dar asta era atât de scump, mulțumit că am auzit comprimatul indian Harvoni Ledifos, cu toate acestea, a fost puțin riscant să caut un loc de încredere în ianuarie 2017 Am început tratamentul pentru cursul de 12 luni Ledifos cumpărat din India, medixocentre.com, care a fost destul de demn de încredere și accesibil pentru mine. "Am citit o mulțime de generic forumuri de tratament Harvon, deoarece am fost foarte îngrijorat, pentru prima dată am avut vreun tratament, la toate. În 4 săptămâni am fost nedetectabil și la cererea mea am fost testat luna trecută timp de 18 luni nedetectabil! fără efecte secundare! "Sunt foarte recunoscator!" Și prietenul meu a început recent tratamentul cu comprimate ledifos generice și, după 4 săptămâni, virusul a dispărut, dar doctorul a spus că a terminat cursul de 12 săptămâni. Sper că ar fi la fel pentru toată lumea.

Marian

#780 Re: Vindecat!

2018-12-22 10:59

#779: Radu Preda - Vindecat! 

Daaa, comandat prin colet poștal vine din India de la 40°C in Romania la -9°C. Orice altceva doar bun nu e medicamentul ăla care a suferit variații extreme de temperatura asta in cazul in care nu e praf de creta înăuntru. Inca o reclama la un site de escrocherii online cu medicamente antivirale. Deschideți ochii oamenilor înainte să umflați buzunarele escrocilor.

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2018-12-23 10:56


Radu Preda

#782 Re: Re: Vindecat!

2018-12-23 11:00

#780: Marian - Re: Vindecat! 

Hei, nu promovez nimic aici. Nu vreau un argument aici, tocmai mi-am împărtășit experiența de droguri. Și în ceea ce privește preocupările legate de ambalaje sunt ambalate în ambalaje termice, sunt de acord că fiecare furnizor nu se confruntă cu același lucru și nu-i pasă, dar nu pe toată lumea. Știi că nu sunt singurul care a cumpărat medicamentul. Există o mulțime de comentarii Google, mărturie. Sunt cei care nu sunt reali? Trezește-te, dragi, sunt mai mulți oameni care cumpără. Trebuie să fim siguri de un fiabil.

Rodica

#783 Re: Re: Re: Vindecat!

2018-12-24 10:26

#782: Radu Preda - Re: Re: Vindecat! 

Eu am terminat facultatea de farmacie .Nu exista ambalaj termic. Temperatura controlata înseamnă că vine in container unde pe toată durata transportului este o temperatura constanta este adus la depozit tot cu temperatura controlata furnizat la farmacie tot cu temperatura controlata. Dacă vreți să prostiti lumea nu prea va merge. Atâta timp cât nu exista garanție că sursa este sigură puteți să înghiți orice. Farmacie online din India?? Daca deschid google o să găsesc grămezi de farmacii . Niciuna nu garantează temperatura controlata pentru că nu are cum. Nu garantează nici macar pentru produs d-apai pentru temperatura. Cititi prospectul la aceste antivirale și o să vedeți la ce temperatura trebuiesc pastrate. O să vă minunați când o să vedeți că nu trebuie nici la 40°C și nici la -5°C. Putem sa discutăm până mâine dacă în ambalaj e praf de creta sau nu atâta timp cât ele sunt deteriorate de diferențele extreme de temperatura intre expediție și destinație. 

Alex

#784 Medicamente din Egypt

2018-12-29 12:37

Buna ziua . Zbor pe 10.01.19 in Egypt la odihna. Pot sa procur din farmacie 1 max.2 seturi de medicamente generice pentru tratamentul hepatitei C (cu factura desigur) De exemplu , MPI Viropak Plus (sofosbuvir+ledipasvir), generic Harvoni , adus in Romania va fi in jur de 350 eur 3 cutii, pentru 12 saptamani de tratament .  Cine doreste ma puteti contacta viber/wattsap +37368317464 .  

250euro-12saptamani

#785 A

2018-12-30 00:08

In Moldova , direct din farmacie (doar APOTEKA) NUCLEOBUVIR(sofosbuvir)+DACLAVIRDIN(daclatasvir)- 5000 lei/250 euro pentru 12sapt.


Musafir

#786 Re: Tratament fara interferon

2020-02-12 14:15

#535: Cristina A - Tratament fara interferon 

Imi dati mai multe detalii va rog, ma interesează