Galațiul, oraș fără câini maidanezi

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Galațiul, oraș fără câini maidanezi

Tri3s3l

#101 Re:

2015-09-10 09:04

#86: -  

 Lipsa handicapatilor ofera o garantie mai mare.... Sa ii eutanasiem.... Tu esti primul..


Musafir

#102

2015-09-10 10:02

Mi-as dori plantarea teilor in toate spatiile disponibile, si daca sunt iubitori de animale sa se faca adoptii, cu o evidenta din partea primariei a propritarilor de caini adoptati, eventual scutirea de 2-3% impozit local, daca faci dovada vaccinarii, ingrijirii unui catel adoptat! D-nule primar contruiti parcari din banii platiti de proprietarii de autovehicule, devine imposibila circulatia pe trotuare din cauza masinilor parcate pe spatiul destinat pietonilor!

Musafir

#103

2015-09-10 11:45

Am semnat aceasta petitie pentru ca acesti patrupezi devin din ce in ce mai agresivi si mai teritoriali,sa nu zic de cat de repede se inmultesc.Desi nu am ceva anume cu aceste animale,nu ma simt in siguranta in orasul meu din cauza lor.

Musafir

#104

2015-09-10 19:28

Am semnat petitia pentru ca am o experienta neplacuta cu niste caini care m au atacat intr o dimineata cand ma duceam la munca!de atunci am ramas cu o frica mare de caini.mi e frica si pt copiii mei ca ar putea intr o zi sa fie muscati de caini...eu stau in tiglina 1 la ps-uri si aici sunt o multime de caini...sunt grupuri ,grupuri...in parcul unde se joaca sah e dezastru....o multime de caini...e groaznic sa vezi atatia caini pe strada....

Musafir

#105

2015-09-11 06:25

Sper sa conteze

Musafir

#106

2015-09-11 14:01

Pentru ca in M21 la acel parc de la blocurile D8..sunt câini care se reped la copii din parc.....si sunt persoane care le e frica sa facă sesizare.Mai mult de atât isi fac nevoile pe ste tot in parc si copii nostri se joaca acolo.....de ce sa se îmbolnăvească ...eu am 3 ccopii si nu pot sa ii las fără sa ii scap din ocholi din cauza acelor câini......persoanele carele da de mâncare nu ii tine in casa asa cum sustin ei ca sunt in grija lor ......o zi minunata

Musafir

#107

2016-01-07 13:28

Am semnat aceasta petitie pentru ca nu se mai poate asa ne mananca cainii de vii,nu pot pleca la munca sau veni,am fost atacat de 10 caini chear in centrul Galatiului.

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2016-01-25 12:04



Musafir

#109

2016-07-09 08:50

Pentru ca fac un concert noaptea de nu poti dormi,ataca persoanele care vin acasa dupa ora 24 si nu pot intra in bloc ,iar mai nou mi-a facut praf prelata de pe masina,trei nopti la rand au tras de ea, e ferfenita. Prelata luata acum doua saptamani ,130 lei.
Moarte Maidanezilor

#110 EUTANASIATI MAIDANEZII

2016-07-17 00:39

Maidanezii din Romania trebuie ,otraviti si exterminate cu orice pret . STIRI ATACURI CRIME MAIDANEZI ROMANIA www.maidanezii.blogspot.ro