Vrem o școală normală - fără măști, distanțare și plexiglass! Cerem demisia ministrului educației, Monica Anisie!
Va multumim pentru voturi.
2020-09-12 13:36:37Dragi copii, parinti si cadre didactice care ati semnat aceasta petitie, va multumim!
Suntem siguri ca impreuna vom putea schimba aceste reguli absurde, asa ca va rugam sa distribuiti petitia mai departe, prietenilor vostri, colegilor de clasa, vecinilor, rudelor, orice distribuire inseamna mult pentru noi.
Nu uitati sa ne vizitati website-ul pentru a afla mai multe despre noi: https://www.sapphiregroup.ro
Impreuna vom reforma sistemul educational din Romania!
Va multumim!
Vlad Mihai - www.sapphiregroup.ro
Distribuiți această petiție
Ajutați această petiție să obțină mai multe semnături.
Cum să promovați o petiție?
- Partajați petiția pe peretele Facebook și pe grupurile care au legătură cu subiectul petiției.
- Contactați-vă prietenii
- Scrieți un mesaj în care explicați de ce ați semnat această petiție, având în vedere că este mai probabil ca oamenii să o semneze dacă înțeleg importanță subiectului la care face trimitere.
- Copiați și lipiți adresa web a petiției în mesajul dumneavoastră.
- Trimiteți mesajul folosind e-mail, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram și LinkedIn.
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie