Vrem o școală normală - fără măști, distanțare și plexiglass! Cerem demisia ministrului educației, Monica Anisie!
Vrem o școală normală - fără măști, distanțare și plexiglass! Cerem demisia ministrului educației, Monica Anisie! / Anunțuri / Va multumim pentru voturi. / Comentarii
|
Musafir |
#12020-09-20 13:29Asta nu e petitie, e reclama la afacerea dumneavoastra! Cine credeti ca ia in considerare o astfel de petitie fara existe formulari clare, fara un destinatar, fara o limba romana corecta, care incepe cu o reclama. Cine semneaza, semneaza degeaba ca acesta este o petitie ca nu are nici o valoare, decat una de marketing! (adresa respectiva de site si referirea la siteul respectiv nu au ce cauta intr-o petitie cu titlul "Vrem o școală normală - fără măști, distanțare și plexiglass! Cerem demisia ministrului educației, Monica Anisie!" Eventual firma va folosi datele personale cerute pentru a semna, in scopuri personale? Nu vad unde este declaratia in care autorul petitiei declara ca va respecta GDPR! |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie