Petitieonline.com

Toaletă publică în Florești

Pentru că avem o comună mare,cu o populație în creștere, și loc de tranzit spre și dinspre Cluj, cred că este necesară și utila o toaletă publică, să nu fie nevoie să te rogi la un bar, restaurant, magazin, în caz de nevoie! Așadar, dacă mai sunt care gândesc ca mine, vă invit să semnați și să dați mai departe. Cu cât suntem mai mulți cu atât putem schimba situația! Vă mulțumesc! 


Ormenișan Alexandrina
Contactați autorul

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că Ormenișan Alexandrina va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU

Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.
Nu vom face adresa dvs. de e-mail publică pe internet.
Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri:
Am cel puțin 16 ani și accept politica de confidențialitate a acestei petiții.