Petitieonline.com

Jos cu decibelii!


  1. Petrecerile și "tradițiile" trebuie să aibă un ambient sonor dedicat numai participanților la eveniment,nu întregului cartier sau chiar oraș.
  2. Evenimentele organizate în localuri trebuie să păstreze,de asemenea, o armonie sonoră decentă.
  3. Numărul decibelilor e mai puțin important decât calitatea muzicalității lor!
  4. Reglementarea unui program de bună conviețuire ,bazat pe norme clare,de bun-simț
  5. Posibilitatea confiscării aparaturii dăunătoare fonic în cazul nerespectării normelor sociale

Cătălin Alexandru Dumitrașcu
Contactați autorul

Semnează această petiție

Prin semnarea petiției, accept faptul că Cătălin Alexandru Dumitrașcu va putea să vadă toate informațiile pe care le introduc în formular.


SAU


Trebuie să verificăm că ești om.

Îmi dau consimțământul pentru prelucrarea informațiilor pe care le furnizez în acest formular în următoarele scopuri:




Publicitate plătită

Petitieonline.com va promova această petiție către un număr de 3000 persoane.

Aflați mai multe informații...