In amintirea cațeilor mei
VIAȚA ESTE EGALA IN FAȚA LUI DUMNEZEU ! ori ca esti om ori ca esti animal viata nu trebuie luata de oricine oricand si oriunde . Viata animalutelor mele iubitoare de oameni (Naruto - Gina - Cuky) prieteni dragi fiului meu Rares in varsta de 8 ani a fost luata cu brutalitate cu multe chinuri si durere .Nu- mi gasesc cuvintele pentru a explica fiului meu ca prietenii lui , universul lui a disparut 😞
. DE ACEEA CER IUBITORILOR DE ANIMALE SA MA SUSTINA CU TOT CE POT PENTRU A SE AFLA SI PEDEPSI ACEST MONSTRU CARE A LUAT VIATA A TREI ANIMALUTE NEVINOVATE!! Va multumesc !🙏
Huidu Gheorghe Danut Contactați autorul petiției
Administrați-vă semnăturile
Nu ați primit e-mailul de confirmare sau vreți să vă eliminați semnătura?
Administrați-vă semnăturileDistribuiți această petiție
Ajutați această petiție să obțină mai multe semnături.
Publicitate plătită
Conectați-vă pentru a vă administra petiția. |
Anularea cetateniei Române persoanelor din Republica Moldova
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
România, noi romanii vrem pace! Neutralitate și respect față de toate statele, conform Constituției
Cerem investigarea suspiciunilor de fraudare a alegerilor și renumărarea voturilor – respectați democrația!
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
STOP eutanasierii câinilor din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Susținem desemnarea lui Ilie Bolojan ca Prim-Ministru al României
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Salvăm Casa Dinu Lipatti
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
APEL „Salvați Sala CUB”, Teatrul Național Iași
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Cerem arestarea lui George Simion pentru instigare la violență și scoaterea în afara legii a partidului AUR
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
Semnam pentru a ne alege prin vot democratic Avocatul Poporului si cei 9 Judecatori ai Curtii Constitutionale!
13494 Creat: 2025-05-26
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
1798 Creat: 2025-06-14
România, noi romanii vrem pace! Neutralitate și respect față de toate statele, conform Constituției
4918 Creat: 2025-06-03
Oradea spune: NU paradă Pride
5255 Creat: 2025-06-10
GRATIERE 2025
18151 Creat: 2025-02-03
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
11994 Creat: 2025-06-04
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
13931 Creat: 2025-06-03
Nu depreciați limba și literatura română! Nu descalificați materna!
1382 Creat: 2025-02-25
Profesor in lanturi? Actiune pentru un drept constitutional! Recunoașterea națională a titlurilor universitare si mobilitatea - transferul cadrelor didactice din invatamantul superior!
40 Creat: 2025-06-15
Cerem audit extern, transparent și independent pentru toate fondurile europene gestionate de România
213 Creat: 2025-06-13
Dreptate pentru Andrei tânărul omorât la Berești fără pic de mila și remușcări 😭😭😭
421 Creat: 2025-06-13
Opriți caruselul creșterii prețurilor și scumpirii traiului românilor!
17 Creat: 2025-06-16
LIBERTATEA de EXPRIMARE
1429 Creat: 2025-06-04
PETIȚIE PENTRU REDESCHIDEREA CINEMATOGRAFULUI ARTA DIN TÂRGU MUREȘ
127 Creat: 2025-06-11
STOP eutanasierii câinilor din adăposturile publice din Timiș!
320 Creat: 2025-06-06
Presiunea și lipsa de apa zi de zi,seara de seara.
37 Creat: 2025-06-14
Cerere de anulare și reluare a alegerilor din 18 mai 2025
14185 Creat: 2025-05-19
Cerem investigarea suspiciunilor de fraudare a alegerilor și renumărarea voturilor – respectați democrația!
20845 Creat: 2025-05-19
elena îl aduce acasă pe rareș
61 Creat: 2025-06-15
APEL „Salvați Sala CUB”, Teatrul Național Iași
7843 Creat: 2025-05-20