Salvati-va pe voi insiva si medicina de familie din Romania !

Quoted post


Musafir

#34

2013-02-14 17:44

Nu pot sa cred ca 332 de oi s-au luat dupa escroacele de la Iasi. Fratilor, alea sunt penale, in fiecare an va vand ca pe vite la Casa Nationala si la Minister, le fac jocul celor de la putere de fiecare data, chiar nu v-ati intrebat deloc de unde au atata banet pentru vile, excursii in strainatate, blanuri si masini de lux? Nu sunt tot medici de familie ca si voi ceilalti? Chiar nu intelegeti ca va ingroapa cu totul pe toti, cu Astarastoaie in frunte? Ei isi fac plinul si voi muriti de foame cu stetoscopul infipt in urechi. Treziti-va naibii odata! Veniti afara sa vedeti cum se munceste si cum se respecta munca voastra, nu va mai lasati manipulati de niste smecheri de lideri de sindicat care nu va vor apara drepturile voastre niciodata, ci doar interesele lor meschine. Of Doamne, ma amarasc de fiecare data cand vad ce mentalitate inapoiata si apucaturi de slugi flamande are natia asta din care ma trag si eu. Treziti-va!

Raspunsuri


Musafir

#35 Re:

2013-02-14 19:43:28

#34: -

Pai uite eu nu m-as lua, dar de unde sa stiu cine sunt acele escroace (parca) de la Iasi? Ni le puteti numi? Ca eu sunt o oita care s-ar duce singura dar nu prea stiu incotro! Si da astea, care-or fi, sunt cum spuneti, dupa cine sa ne luam ca noi orice ar fi tot oi ramanem.