Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Ghioca Emil

#287

2012-11-07 23:03

Draga Mariana, iti voi spune o vorba celebra care in cazul tau se aplica perfect. Un om slab, cand nu mai are dovezi sa argumenteze ceea ce zice, ataca pe plan personal, poate-poate va sensibiliza oponentul. Cu asta am spus tot despre tine.

Daca esti nemultumita, te astept sa vorbim fata in fata, lucru de care ma indoiesc ca il vei face. In loc sa vii sa ne contactezi si sa ne spui ce doleante ai, stai si scrii "moartea caprioarei" pe un site... De asta Oltchimul nu da inainte (mobilizare 0).

Eu, un sofer, ti-am vorbit decent si in limita bunului simt, iar tu, cu toata "scoala" ta, vorbesti ca pe sleau (sa te itorc putin la origini)... oamenii ca tine sunt valorile Oltchimului???

Raspunsuri

pepper

#290 Re:

2012-11-07 23:28:30

#287: Ghioca Emil -

dle sofer Ghioca, spre dezamagirea dumneata nu cunosti persoana care iti transmite aceste mesaje. nu cunosc persoana care semneaza "Mariana" dar te asigur ca eu nu sunt acea persoana.

mai mult, iti solicit sa-ti aduci in primul rand aminte de jignirile pe care le-ai postat de-a lungul timpului la adresa angajatilor Oltchim si ulterior sa faci remarci la adresa lor.

oricum ti-am alocat deja prea mult timp si nu dumneata esti subiectul principal pe acest forum ci salvarea locurilor de munca de la Oltchim pentru care surprinzator nici pana acum "autotintitulatii" nu au stiut sa dea o solutie ci doar sunt capabili sa raspunda obraznic la interpelari

dumneata ca pretendent la o functie in sindicat cunosti care sunt indatoririle sindicatului - conform legislatiei romanesti - te ajut eu daca iti e greu sa cauti in lege - sindicatul are scopul apărării drepturilor şi promovării intereselor profesionale, economice, sociale, culturale sau sportive ale membrilor - ai retinut? nicidecum jignirea membrilor si incercarea de a salva o imagine mult patata.

dragi colegi, haideti sa ne unim si sa spijinim performanta si sa ignoram neghiobia