IL SPRIJINIM SI II MULTUMIM LUI TRAIAN BASESCU

Quoted post


Musafir

#254 Re: Re:

2012-07-09 15:03

Vorbesc in numele milioanelor de cetateni din tara asta,"calcati in picioare" de Traian Basescu impreuna cu clica lui portocalie-corupta,aroganta,cameleonica,etc.
In numele lor vorbesc si vom vedea cat de multi sunt, la referendumul din 29 iulie.
In niciun caz nu vorbesc in numele propagandistilor basisti,despre care imi este greu sa cred ca nu sunt platiti(direct sau indirect)din bani publici,pentru "serviciile" pe care le presteaza in favoarea "idolului" lor.

Raspunsuri

Livia

#265 Re: Re: Re:

2012-07-10 16:33:34

#254: - Re: Re:

Pe mine nu m-a platit si nici nu am nevoie sa fiu platita ca sa-l sustin pe Presedinte, si stiu sigur ca sunt milioane de Romani de aceeasi parere. Stiu ca nu a facut numai bine ci ca a si gresit, dar a facut foarte multe lucruri bune pe care PSD/PNL nu le-ar fi facut, si detest modul in care USL-ul incearca sa puna mana pe putere. Nu suntem in jungla. D-l Basescu a fost ales de 3 ori de romani. Sa speram ca va mai fi ales si a 4-a oara. O zi senina!

Crin Antonescu

#266 Re: Re: Re:

2012-07-10 17:23:09

#254: - Re: Re: Cu ce sa fie platiti? Toate kg de zahar si ulei pt spaga au fost cumparate de USL zilele astea...