Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#47675 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Costi Rădulescu: „Voi declanşa procedura să îi decernăm titlul d

2016-07-09 19:15

#47674: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM! - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Costi Rădulescu: „Voi declanşa procedura să îi decernăm titlul de ce 

 mai baietasi de la oras,tu faci acum cu mine cum am facut eu cu tine si borfasul de Roibu,tu care l ai slavit,eu nu l am slavit pe Cilea,ti am spus ce mi a spus,atit si nimic mai mult.

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

#47676 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Costi Rădulescu: „Voi declanşa procedura să îi decernăm titl

2016-07-09 19:38:46

#47675: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Costi Rădulescu: „Voi declanşa procedura să îi decernăm titlul d <= Sa-i dai tu ma pensia ta si salariiile pentru putoriule neamuriulor lor!!!!!!! Cat de prosti sa fiti???

 Omule, asa te-a facut Cilea pe tine si pe altii la o cafea si a adus si telviziunea, sa ti minte. Nu am scris ca l-ai slavit. Roibu tau a fost si la mine ca noi am fost angajati, nu slaveam ci mergeam la munca la ture si faceam treaba in Oltchim, munceam.  Eu iti spun ca te-a facut din vorbe ION CILEA CA PE ASTA IL PUPAU SI LINGEAU MULTI IN CUUR ( ACUM E PORCUL  DE CONSTANTIN RADULESCU ) si ei FURAU SI ITI DETALIA CUM SE FURA CU PCR= PILE, CURVE SI RELATII, acum ca stai tu si meditezi de la CILEA au crescut vilele si casele si pamanturile ca familia lui, la pcr-istii tai si ai lor, pe furturile cu toti hotii, de la Gutau si pana azi, PCR=FSN= PSD+PDL+PNL+UNPR+ALDE SI TOTI AILALTI HOTI!!!! Asa ca puteai sa faci dialoguri si sociale si poolitice ca tot aiurit ieseai de la discutii cu hotii astia. 

BAAA CILEA  A RAS PADURI, A RAS ARIGULTURA, A RAS POMII VALCII, A RAS VIATA, A RAS CET GOVORA, A RAS OLTCHIM, A RAS DRUMURI, A RAS TOT....

UNU MORT DEFINITIV, ALTU INCA VIU SI NEANTREBAT DE SUMELE DE BANI DETURNATE DE LA OLTCHIM...

CJ Ion Câlea și  CET Mihai Bălan => HOTIA, MINCIUNA SI TRADAREA !!!!!!!!!!

 

 
 

DETURNAREA  FONDURI SALARII DE BANI CATRE CAR OLTCHIM 2012!!!!!!!!!!

 ASA A INCEPUT TOTUL CU  MASA SI DANSUL LA OLTCHIM, SERVIREA SI DEGUSTAREA DE BUNATATI SI TOTI FRIPTURISTII LA MASA BOGATA A ACESTUI COLOS INDUSTRIAL COMBINATUL CHIMIC RAMNICU VALCEA

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI VINCEA, CARTEL ALFA) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.