Morometii la subiectul 3 la bac

Quoted post


Musafir

#1665 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-07 10:49

#1664: Andreea - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Cu bacul ti-am dat exemplu dupa atacul tau axat asupra faptului ca eu nu am auzit de carti, critici literari sau orice tine de materia de bac. Partea a doua este ca din nou ma ataci direct, de data asta atacul fiind centrat catre limbajul meu. Eu nu cred ca te-am insultat, am folosit argou si m-am dat inteligent pe aici cu facultatile, liceele si diplomele mele.  Si din nou te legi de mine si vorbesti pe langa subiect, nereusind sa aduci argumente valide pentru ati sustine punctul de vedere in legatura cu scopul acestei petitii.

Raspunsuri

Andreea

#1666 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-07-07 10:56:08

#1665: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 "A-ti sustine" in primul rand..si te atac pentru ca tu critici alte persoane inainte sa te critici pe tine,si argumentele mele au fost clare inca de la inceput in legatura cu punctajele ok..Nu am zis sa primeasca punctajul total ci partial..adica cel intermediar.daca au respectat trasaturile necesare..definitii etc...Si asta a fost ,eu nu am nimic cu tine personal,dar inainte sa judeci persoane,incearca sa ti dai seama ca ai putea fi judecat ,la randul tau,asta vreau sa fac,sa ti dau un sfat,tie si celor care se leaga de oameni care cu adevarat au ceva de spus,precum domnul profesor,de i te ai adresat destul de nepoliticos,si se vede clar ca este o persoana integra din punctul de vedere al utilizarii limbajului