Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#46655 Re: Re: APEL CATRE DISPONIBILIZATI!

2016-04-10 17:34

#46651: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM! - Re: APEL CATRE DISPONIBILIZATI! 

ASA CREANTA .... AI DREPTATE SI EU VREAU SA STIU CINE SUNT CEI CARE POSTEAZA IN ACEST FEL, FARA NUME SI PRENUME, cu doua exceptii TU SI EU.


Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

#46656 Re: Re: Re: APEL CATRE DISPONIBILIZATI!

2016-04-10 18:36:05

#46655: - Re: Re: APEL CATRE DISPONIBILIZATI! <= Tu poate esti organizator de furat ( poate ) si aerul judetului sau tarii asteia ori sa lasi lumea pe drumuri, nu stim pentru ca nu argumentezi nimic, doar te bagi in seama si contra ceea ce exista publicat dovezi sau nu-ti convine ca nu e ca tine ce este public in acte, legi, documente, decizii...etc, publice toate pe petitie. Si te enerveaza ca le vezi des si mereu pentru ca ele exista si astazi cu aceleasi dovezi publicate de creante salariale Oltchim pe petitie!!!!!!!!!! Esti in eroare prin modul care abordezi intrebarea, iar exceptile " TU SI EU" nu exista atata timp cand nu suntem decat musafiri in petitie si nu avem nicio legatura ca sa fie intrebarea la " tu si eu ", tu ai folosit specula, pungasii verbale si cretinisme aruncate fara acoperire si nimic. Intrebarea era la cei care comit PACALIREA SALARIATILOR SI CHIAR COMIT AMETELI, AIURELI SI CE AM MAI SPUS SI NU MAI REPET.

 In comparatie cu tine, nu am organizat si nu am creat diversiuni sau alte excese de care ai dat dovada. Nu am pus lumea aiurea pe drumuri si nici nu am facut misto cand la prefectura, cand la sediul Oltchim  ( Valcea sau Pitesti ) sau la Bucuresti, am atras atentia cat si avertizat colegii, cei care trebuiau sa ne fie colegi nu lepre ca, ceea ce se comite este in afara procedurilor de insolventa si in afara legilor cat si multor altor acte, documente, decizii...etc., legi internationale (...de care acum UNIUNEA EUROPEANA CONTROLEAZA ), publicate de creante salariale Oltchim si nu de altii care aici pe petitie erau impotriva Oltchim si salariatilor cu creante Oltchim si a tuturor CREANTELOR OLTCHIM, uite ca, CREANTE SALARIALE OLTCHIM ESTE CU DOVEZILE PUBLICATE SI REALE TOATE LA VEDERE PE PETITIE SI PESTE TOT VAZUTE. Ne afecteaza chiar acum prin modul de abordare la care s-a creat de farisei si otraviti colegi, se stiu ei care impotriva creantelor salariale Oltchim si tuturor drepturilor creante Oltchim. De aceea am explicat si repet. Creante salariale Oltchim nu am nimic organizat eu si  ma disociez de aceste intruniri anapoda, ma detasez total si tot ce am facut public este public pe aceasta petitie si peste tot, asa ca eu nu am organizat si nu organizez nimic decat ce a fost oficial dat de catre toti in oficial la care suntem indreptatiti sa participam, justitie, bvb, Oltchim, guvern, presa si mass-media, asta am publicat si toate actele si legile juridice ori Legile tarii asteaia sau cele internationale  cat si multe alte aspecte ( publicate si relatate de mass-media ), eu nu am organizat nicio intrunire sau alte manevre la care anonimi au creat si creaza mereu sau se sprijina pe a mintii lumea.

 

NU VA MAI LUATI DUPA ESCROCI SI ESCROCHERIILE LOR!!!!!!!!!!!!!

 

P.S.: Iar tu Oltchim Trecut Prezent Viitor, de pe facebook sterge mizeriile  apelurilor  impostoare pe care le preia si presa in balamucul pe care il creati!!!!!!!!!! Este o escrocherie repetitiva ce faceti.

 

 

 

 P.S.S. SINGURUL APEL SI CONVOCARE REALA LA CARE INTALNIM SI NE INTALNIM TOTI OFICIAL ESTE ASTA, ALTELE NU SUNT DECAT ESCROCHERII, ACEASTA CONVOCARE DE PE DATA DE 28/04.20016 ADUCE PE TOTI LA ACEEASI MASA SI NU LIPSESTE NIMENI, DECAT JUDECATORUL-SINDIC CARE ASTEAPTA SA I-SE ADUCA LA CUNOSTINTA SI SA SE DISCUTE DESPRE ACEASTA DATA.

 

CONVOCATOR SEDIUL SOCIETATII OLTCHIM 28.04.2016/29.04.2016 ora 12.00.