Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#46650 APEL CATRE DISPONIBILIZATI!

2016-04-10 09:20

APEL CATRE DISPONIBILIZATI!

NU UITATI!
NE VEDEM MIERCURI, 13 APRILIE 2016, ORA 10:00, LA OLTCHIM, LA SEDIUL ADMINISTRATIV DIN RAMNICU VALCEA DAR SI LA SEDIUL DIVIZIEI PETROCHIMICE BRADU PITESTI.

EVENIMENTELE DIN ULTIMELE ZILE NE-AU ARATAT CA, ASA CUM CREDEAM SI SPUNEAM NOI, "PLANUL DE REORGANIZARE" A OLTCHIMULUI PROPUS DE PIPEREA ESTE IN AER, FIIND CONTESTAT DE COMISIA EUROPEANA!

NU MAI STATI PE GANDURI ... CU CAT MAI MULTI, CU ATAT MAI BINE!
JOS LANTURILE INSOLVENTEI PROMOVATE SI PRACTICATE DE ROMINSOLV SI BDO!


ANUNTATI, PRIN TOATE MIJLOACELE (TELEFOANE, RETELE DE SOCIALIZARE, ETC.), SA VINA TOTI COLEGII!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NOI VREM DREPTURILE NOASTRE SALARIALE NEPLATITE - OBLIGATII SALARIALE DE CARE OLTCHIMUL SI GUVERNANTII TREBUIAU SA SE ACHITTE PANA IN DATA DE 13.06.2013.

AU TRECUT 3 ANI SI NU AM PRIMIT DECAT FIRIMITURI.
AM FOST MINTITI ATUNCI SI SUNTEM MINTITI SI IN ZIUA DE ASTAZI.
NU NE-A SPUS NIMENI DE LA INCEPUT CA VOM PRIMI BANII LA "SFANTU' ASTEAPTA" SAU PANA IN ANUL 2020.
NU NE-A SPUS NIMENI CA DREPTURILE NOASTRE SALARIALE VOR FI TRANSFORMATE IN CAPITAL DE LUCRU PENTRU FUNCTIONAREA OLTCHIM.
AM FOST FURATI ATUNCI SI SUNTEM FURATI SI IN ZIUA DE ASTAZI.

VIN ALEGERIILE.
VIN AI NOSTRI ...
PLECA AI NOSTRI
NOI RAMANEM IAR CA PROSTII!

PREGATITI-VA DE GREVA FOAMEI!

Raspunsuri

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

#46651 Re: APEL CATRE DISPONIBILIZATI!

2016-04-10 09:34:12

#46650: - APEL CATRE DISPONIBILIZATI! <= JUSTIFICA-TI INITIATIVA, SCOPUL IL STIM  TOTI, NU SI CE ORGANIZEZI SI DE CE, SI CAND, TOTAL IN AFARA REALITATILOR, PE CARE LE AI CONFUZE SI AIURITOATE FAPTE ADRESATE CUI SI LA CINE, CATRE OLTCHIM IN NICIUN CAZ SI CATRE STATUL ROMAN CATEGORIC NU, RAMAI UN RIDICOL CARE AI ORGANIZAT CE:

 

 Zi si mie de ce MIERCURI, 13 APRILIE 2016, ORA 10:00,  si nu Luni, Marti sau Joi, ori Vineri ORICARE ORA SAU ORA 12.00????   Care e smecheria, ai intalinire cu cine, cu paza Oltchim sau cu ciorile de pe garduri sau gunoierii de fura din Oltchim???? Justifica organizarea asta si ce ai realizari din trecut....., tot asa hai, hai...!!!!!!!!!! Ti-am sustinut toate demersurile, toate, am fost acolo unde spuneati ca nu sunt dar eu am fost si tot asa. Dupa rateurile voastre de initiatori falsi si multi fictivi aiuriti de ce ati creat, veneati si ma otraveati, ca nu a fost nimeni, nu am fost bagati in seama, nu a iesit nimeni, nu am realizat decat razmerita si cearta, unii ca idiotii s-au pus sa semneze tabele si protocoale ilegale si penale ( de care face misto fraierica de piperea si alti ca ei in tribunal )...etc., mass-media ne-a ignorat si  confuzie sau greva foamei cu ambulante care ridicau persoane aduse la disperare si fara vlaga in ele ca nu mai puteau...etc.!!!!!!!!!!!! Politicienii, conducerea Oltchim erau in veselie toti care beau cafelutele cu instigatorii si aia din pavilion Oltchim ranjeau fasolea la geamuri ca erau pusi la otrava inclusiv aici pe petitie si pe retele sociale sa intoxice lumea!!!!!!!!!!!!!! NICIUN PICIOR DE SALARIAT OLTCHIM DIN INTERIORUL COMBINATULUI CHIMIC OLTCHIM SI STIAU CA VOR FI TRIMISI SI EI ACASA CARE AU AJUNS SI AJUNG TOTI ACASA TRIMISI, SI CCM-UL VI S-A DUS DRACU CU TOTUL SI  ASA SE DESFINTEAZA LOCURILE DE MUNCA IDIOTILOR, ATI DISTRUS SI LEGEA CCM OLTCHIM ( NOI FOSTII SALARIATI OLTCHIM 2013 BENEFICIEM DE LEGEA PE CCM 2011-2014 SI O AVEM ACTIVA PANA LA STINGEREA CONFLICTULUI DE MUNCA CU OLTCHIM, FACEAM APEL SA TINETI CU DINTII DE FOSTUL CCM, NU ATI FACUT NIMIC, ATI DISTRUS TOT SI VOI...)SI MULTE  ALTELE....!!!!!!! HUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!! Zi maaa, justifica!!!!!!!!!

Si cine esti tu asta fara nume ( nume si prenume daca tot esti initiator ) care faci adunari sau alte fapte de care mie mi-ar fi rusine sa le mai aduc si public, esti cel  de tot organizezi asa anapoda multe si nimic care sa  justifici cu nume si prenume, sau iti place sa  pui lumea pe drumuri si sacrificii inumane, totul facut la misto si in derizoriu iar realitatea faptelor si evenimentelor trecute, se stiu. Zi maaa, justifica!!!!!!!!! Creante salariale Oltchim nu am nimic organizat eu si  ma disociez de aceste intruniri anapoda, ma detasez total si tot ce am facut public este public pe aceasta petitie si peste tot, asa ca eu nu am organizat si nu organizez nimic decat ce a fost oficial dat de catre toti in oficial la care suntem indreptatiti sa participam, justitie, bvb, Oltchim, guvern, presa si mass-media, asta am publicat si toate actele si legile juridice ori Legile tarii asteaia sau cele internationale  cat si multe alte aspecte, eu nu am organizat nicio intrunire sau alte manevre la care anonimi au creat si creaza mereu sau se sprijina pe a mintii lumea.

NU VA MAI LUATI DUPA ESCROCI SI ESCROCHERIILE LOR!!!!!!!!!!!!!

P.S.: Iar tu Oltchim Trecut Prezent Viitor, de pe facebook sterge mizeriile  apelurilor  impostoare pe care le preia si presa in balamucul pe care il creati!!!!!!!!!! Este o escrocherie repetitiva ce faceti.

 

 P.S.S. SINGURUL APEL SI CONVOCARE REALA LA CARE INTALNIM SI NE INTALNIM TOTI OFICIAL ESTE ASTA, ALTELE NU SUNT DECAT ESCROCHERII, ACEASTA CONVOCARE DE PE DATA DE 28/04.20016 ADUCE PE TOTI LA ACEEASI MASA SI NU LIPSESTE NIMENI, DECAT JUDECATORUL-SINDIC CARE ASTEAPTA SA I-SE ADUCA LA CUNOSTINTA SI SA SE DISCUTE DESPRE ACEASTA DATA.

CONVOCATOR SEDIUL SOCIETATII OLTCHIM 28.04.2016/29.04.2016 ora 12.00.

 

 


Musafir

#46689 APEL CATRE DISPONIBILIZATI! NU UITATI ZIUA DE MAINE! NU VA LASATI INTIMIDATI DE "GICA CONTRA"!

2016-04-12 07:36:50

#46650: - APEL CATRE DISPONIBILIZATI! 

 

APEL CATRE DISPONIBILIZATI!

NU UITATI!
NE VEDEM MIERCURI, 13 APRILIE 2016, ORA 10:00, LA OLTCHIM, LA SEDIUL ADMINISTRATIV DIN RAMNICU VALCEA DAR SI LA SEDIUL DIVIZIEI PETROCHIMICE BRADU PITESTI.

EVENIMENTELE DIN ULTIMELE ZILE NE-AU ARATAT CA, ASA CUM CREDEAM SI SPUNEAM NOI, "PLANUL DE REORGANIZARE" A OLTCHIMULUI PROPUS DE PIPEREA ESTE IN AER, FIIND CONTESTAT DE COMISIA EUROPEANA!

NU MAI STATI PE GANDURI ... CU CAT MAI MULTI, CU ATAT MAI BINE!
JOS LANTURILE INSOLVENTEI PROMOVATE SI PRACTICATE DE ROMINSOLV SI BDO!


ANUNTATI, PRIN TOATE MIJLOACELE (TELEFOANE, RETELE DE SOCIALIZARE, ETC.), SA VINA TOTI COLEGII!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NOI VREM DREPTURILE NOASTRE SALARIALE NEPLATITE - OBLIGATII SALARIALE DE CARE OLTCHIMUL SI GUVERNANTII TREBUIAU SA SE ACHITTE PANA IN DATA DE 13.06.2013.

AU TRECUT 3 ANI SI NU AM PRIMIT DECAT FIRIMITURI.
AM FOST MINTITI ATUNCI SI SUNTEM MINTITI SI IN ZIUA DE ASTAZI.
NU NE-A SPUS NIMENI DE LA INCEPUT CA VOM PRIMI BANII LA "SFANTU' ASTEAPTA" SAU PANA IN ANUL 2020.
NU NE-A SPUS NIMENI CA DREPTURILE NOASTRE SALARIALE VOR FI TRANSFORMATE IN CAPITAL DE LUCRU PENTRU FUNCTIONAREA OLTCHIM.
AM FOST FURATI ATUNCI SI SUNTEM FURATI SI IN ZIUA DE ASTAZI.

VIN ALEGERIILE.
VIN AI NOSTRI ...
PLECA AI NOSTRI
NOI RAMANEM IAR CA PROSTII!

PREGATITI-VA DE GREVA FOAMEI!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!
Musafir

#46692 "APEL CATRE DISPONIBILIZATI " EXPLICATIVA INITIATIVA!!!! APEL,dar sa stim si noi prostimea...

2016-04-12 08:24:58

#46650: - APEL CATRE DISPONIBILIZATI!  < = APEL LA CONVOCARE CU TOTII ESTE IN DATA DE 28.04.2016 BAI PULIFRICI, NU IN DATA DE 13.04.2016 PE CARE ORGANIZEZI CA NICI NUMELE SI PRENUMELE NU ESTI IN STARE SA TI-L DAI, INSA ORGANIZEZI DUPA MOFTUL TAU SAU INTERESE ASCUNSE PUNGASII SI DEBANDADA PENTRU CA ESTI UN ESCROC SAU NISTE ESCROCI ORDINARI CARE SACRIFICATI OAMENIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII HUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!

 Zi ma, partidul si interesele la cine mai le aparati? Vuvuzelele cui sunteti? Ce sindicate mai pun de o spaga mica la greva cu partidele inaintase.

Uite escrocilor, comportament si reactie a lui Piperea si hotia lui prin Cet Govora din Oltchim de au fost saltati de DNA si sunt judecati faptasii la Cet. Piperea ce benefii a avut ca a sifonat bani in ilegaliutatea legii ca nu avea voie sa se atinga de salarii si uite ce spune:

https://www.youtube.com/watch?v=tWO_GTb_RjE  <=  cand piperea plangea si-l cuprinsese jalea agajatilor de la CET. DE HOTIILE DIN CET IL INTERESA CUM SA BAGE BANIII  CATRE HOTIII ( ASA SPUNEA ) PIPEREA SI HOTIILE CARE SE DUCEAU ACOLO IN DETRIMENTUL SALARIATILOR OLTCHIM SI PRIN INCALCAREA LEGILOR SI TUTUROR LEGILOR, SIFOANERE DE BANI-  DNA, DIICOT UNDE ESTE ........... HEI, DNA SI DIICOT...!!!???????? PIPEREA SI GRAIUL SI FIZICUL LUI  IN INCALCAREA LEGILOR SI FURTUL BANILOR INCALCAND TOATE LEGILE PENTRU CET LA HOTII, ACEST PIPEREA SI GRUPARILE INFRACTORILOR SI GRUPURILOR INFRACTIONALE!!!!!!

CREANTELE SALARII OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM=UNDE SUNT BANII????