Spune NU desfiintarii Spitalului de Ortopedie din Eforie

Quoted post

maria urziceanu

#408

2015-11-07 19:25

am fost operata in anul 1969 la spitalul eforie sud  de dl dr Crisan EMIL  cu dl dr Marian Olimpiu , au trecut de atunci 46 ani , am acelas cult pentru spitalul de ortopedie de  la efirie sud jud constanta , profesionalism , daruire  nu se poate spune in cuvinte . In sufletul meu  mi-am creat un cult pentru aceasta unitate sanitara si tot personalul de acolo de la director pana la ultimul angajat .Si de cate ori trec prin fata acelui edificiu de sanatate ma inclin cu respect.In noiembrie 2008 am cazut si am avut probleme la un genunchi , mi s-a pus o atela la constanta, dupa ce a inceput sa apara probleme , practic se invinetea laba piciorului ,m-am dus singura la eforie , m-au primit , mi-au pus ghips de catre profesionistii de acolo, moi-au facut procedurile necesare si in luna aprilie 2009 , puteam sa merg , iar acum sant bine .Multumiri si recunostinta. Luptati  va rog cei care a-ti preluat stafeta, sa mentineti traditia acestei  EMBLEME A ORTOPEDIEI ROMANESTI.   un fost pacient maria urziceanu

Raspunsuri

Denisa

#411 Re: Olimpiu Marian

2018-03-13 13:29:31

#408: maria urziceanu -  

Buna ziua, abia acum am auzit despre acest medic, dar din pacate nu reusesc sa dau de dansul. Aveti vreo idee? stiti poate unde profeseaza acum? As avea mare nevoie de dansul. Multumesc, o zi buna.