Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#44174 Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura

2015-10-19 06:54

#44172: - Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura 

 Te poti lua de mana cu fota si cautati unde e Oltul mai adanc. Apoi hop top in el, ca prea sunteti imbecili.

Gura ce e de voi, in rest sunteti niste belitori.

Raspunsuri


Musafir

#44176 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura

2015-10-19 07:10:44

#44174: - Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura 

 Oltchim in executare de catre creditori si dezastrul este continuu.... Sindicatele in executare silita si ele pe punctul de desfintare. Salariati plecati si lipsa viitor, cine a iesit la pensie a scapat. Voi piela p..i . Mars ba ca_cat cu ochi si mai linge a nu stiu cata oara ca esti plin de dejectii.


Musafir

#44177 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura

2015-10-19 07:59:02

#44174: - Re: Re: Re: Re: Re: Avem nevoie de Cascaval,eu gaoaza am mincat mult casca..ca..caval cu lingura 

 Ligaul de servici, linge tare si sugativizeaza tot, noi iti dam pe la gurita. Esti cel care plesnesti in haznaua creierului lipsa pe care nu-l ai, borhotesti in  fecale.