Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

EU

#41044

2015-07-05 20:11

nu ai dreptate......noi vedem lumea de astazi...dar si in trecut au mai fost crize.....cate tari au dat faliment (din istorie citire?)..sau nu cumva au gasit alte solutii....de evitare .... si rebrenduire....

Raspunsuri

CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

#41045 Re:

2015-07-05 20:16:59

#41044: EU -  <= asta nu e criza 2008 pe care o poti gestiona chiar imbunatatii, am trecut de ea, acum este insolventa si faliment.

 Se spune asa, nu te uita cat bagi in buzunar, intreaba-te de unde bagi in buzunar. Pai mai uita-te bine la Grecia ca se vinde cu totul, teritorii intregi si TOT este de vanzare la greci SCRIE PE EI FALIMENT, SA VEDEM CU CAT SCAPA CREA_NTE CU_RENTE DE ACHITAT E O SUMA CONSISTENTA SI ACOLO NU MAI AU CE NEGOCIA SI NICI VOTA.

Oltchim a avut crize si blocare, refuz conventie in actiuni, pcc si piedici si ...etc din 2008. Din 2012 s-a accentuat indus si fortat prin inchidere si in 2013 a intrat in insolventa si azi 2015 are pasi catre redresare prin achitare tot si rapid creditori, ceea ce nu da niciun semn din contra, forteaza si ignora la fel precum grecii ...  sau direct faliment.

https://www.youtube.com/watch?v=4UV6HVMRmdk

Zorbas Syrtaki

A FOST O COMPLICITATE SINDICATE #34833(TOATE INCLUS SI  IONEL VINCEA DE LA CARTEL ALFA SI FOST MENTCHIM FALIMENT ) SI STATUL ROMAN#30014 SUNT IN CULPA.

"Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange, ca sa ai dreptul, sa nu fi de acord cu mine "

RESTITUIE IN INTEGRUM ( RESTITUTIO IN INTEGRUM ) CU PENALIZARILE SI DAUNE-INTERESE TOT

CREAN_TELE SALA_RIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S OLTCHIM, UNDE SUNT BANII????

CREA_NTELE SA_LARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.  

UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!