Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#36383 Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM:

2015-04-20 11:37

#36380: - Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM: 

Mai omule! Eu pe tine nu te inteleg.
Cred ca doar vrei sa-l provoci dar de spus nu ai nimic de spus.
Ce te deranjeaza ca cineva posteaza ceea ce crede el ca trebuie sa posteze?
Este crezul lui, este placerea lui ... poate este felul lui de-a se "razboi" cu "vinovatii" acestei nedreptati. 
Este liber sa posteze ce doreste atata timp cat nu te injura.
Si eu sunt unul dintre cei care s-au "certat" cu acest individ pe petitie dar motivul a fost altul si (cred eu, este adevarul meu) nu eu am fost "provocatorul" dar nu m-am ofuscat ca tine, asa din senin.
Lasa omul sa spuna ce vrea si sa se repete de cate ori doreste!
Nu-ti convine, nu lectura si treci mai departe. 

Raspunsuri

CREANTELE OLTCHIM.

#36384 Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM:

2015-04-20 11:43:35

#36383: - Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM: 

 OFFFFFUL LUI SI TOATE FAPTELE SALE SI ALTORA CA EL, ESTE ALTUL, CA TOT CE ESTE REPETAT SI REPOSTAT SUNT FAPTE COMISE DE EI PRIN FURT, ILEGALITATI SI EVENIMENTE CARE EXISTA, ACUM SI AZI, SI COMISE DE EI. ACESTIA SUNT CEI CARE AU FURAT SI FURA SI ACUM. SUNT CEI CARE SE STIU CA EI O SA RASPUNDA DE FAPTELE LOR SI NEMERNICIILE LA CARE AU PARTICIPAT.

In ceea ce priveste postarile in petitie si repostarile, repetarile sau reconfirmarile, acestea sunt strict pe subiect si chiar de nu le plac la unii, sunt realitati care nu s-au rezolvat si sunt inca la zi si cu conforme cu petitia, din cate se stie, CREANTELE Oltchim sunt neachitate si neonorata la plati achitari suma si valoarea totala, iar falimentul se poate decide si pe data de 22.04.2015 si firesc, se vor decide si multe aspecte pe care noi mereu le semnalam aici pe aceasta petitie in sustinere. Va multumim, cu stima.


Musafir

#36385 Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM:

2015-04-20 11:49:26

#36383: - Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM: 

 Sa trec mai departe....unde? 

Sa citesc si sa rascitesc aceleasi lucruri ce le posteaza la infinit?

Omul asta si-a gasit o noua jucarie, de cand e pensionar.

Eu i-am vorbit frumos in prima faza, dar mi-a raspuns marlanesc si ma port ca atare cu el, pt ca e un istericat.


Musafir

#36388 Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM:

2015-04-20 11:53:41

#36383: - Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM: 

 Tot bate campii cu aia 58 de au semnat nu stiu ce protocoale.

El ce mama ma-sii a facut?

Guita in nestire pe petitia asta, jucaria lui.

Cum ii iei jucaria din mana, cum face ca toti dracii.

Frustrari cac.alau.