Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#33840 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-12 21:36

#33839: CREANTELE OLTCHIM. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. 

 Da, avocatii ne-au facut cel mai mult rau , dar raul asa cum am scris si eu inca demult a plecat de la sindicatul (am zis bine) pe care noi l-am sponsorizat atatia ani, deci e vorba de sindicatul reprezentativ, sindicat pe care atunci cand inca mai functionam am incercat sa ii schimb atitudinea , incercand prin discutii cu lideii din sectii sa le schimb atitudinea de oameni aplecati sistemului.

Daca aveam un sindicat in adevaratul sens al cuvantului , acele decizii nici macar nu trebuiau redactate, iar la fiecare infatisare reprezentantul sindicatului trebuia sa fie cel mai bun avocat al nostru.

Referitor la jecmanire, eu unul chiar nu vreau sa cred asa ceva, de aceea sunt dispus sa merg pana la capat indiferent de sacrificiu.

Am declarat-o si public, nu ma mai intereseaza atat de mult banii cu toate ca sunt foarte importanti pentru fiecare , cat faptul ca vreau sa imi spal umilinta si batjocora la care am fost supus de niste baieti care cred ca daca au sprijinul guvernului pot sa isi permita orice

 

Raspunsuri

CREANTELE OLTCHIM.

#33841 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM.

2015-02-12 21:50:35

#33840: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREANTELE OLTCHIM. 

 Da, avocati.... SINDICATELE( TOATE ), fi atent ce iti spun, SINDICATELE (TOATE)  SI BLAT CU STATUL ROMAN CU AVOCATI, APROPO SA NU UITAM PE CEI CARE FACEAU SONDAJE PE PETITIE SI NOI PE CINE LUAM CU HUUUU IN CAMPANIE ELECTORALE... SI MULTE ALTELE.... SI MUUULTE ALTELEEEEEE.... DISPONIBILIZATII OLTCHIM UNII DIN EI AU PICAT IN PLASA....ASTA E....