Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

gil

#19099 Pentru 19087

2014-04-01 11:58

Citeste ma IDIOTULE atent eu am zis ca s-au dat salariil intregi 100 % in raport cu cat ai muncit tu 10 % ,nu am pus ca s-au dat banii la zi ,muciosule.

Raspunsuri


Musafir

#19102 Re: Pentru 19087

2014-04-01 12:42:35

#19099: gil - Pentru 19087

Prapaditule suflati nasul ca, la cata PROSTIE DOVEDESTI inca imi vine sa te scuip. Iti reamintesc ce am scris, nu ai voie sa strangi datorii. NU CERNEV BOULE ofera protectie salariala ci HARTIILE. Omul (ANGAJATUL) atata timp cat se prezinta la SERVICI, obligatia angajatorului este SA-L PLATEASCA LA ZI, daca angajatorul nu-i da de munca e problema ANGAJATORULUI. Legea insolventei  grabindu-l (obligatie) sa nu acumulese iar datorii, petru a readuce situatia pe plus, ceea ce nu se intampla, RESTANTELE SE STRANG SI SE INMULTESC, PIERDERILE CRESCAND CONTINUU PRIN STATIONAREA COMBINATULUI. DAR ESTI UN MUCOS IDIOT SI PROST DE-MI VINE SA VOMIT PE TINE !!!!!!!!!!!!!!!


Musafir

#19103 Re: Pentru 19087

2014-04-01 13:05:14

#19099: gil - Pentru 19087

Ca sa vezi cat de PROST SI IDIOT ESTI, ai vazut cu ochii tai, CUM IESEAM IN STRADA SI APAREAM PE LA TV CA SUNTEM IN GREVA, HOP SE GASEA O SOLUTIE IEFTINA SI-TI ARUNCA IN OCHI  MALAI DE ABUREALA. Plecai ca porcul si-o chiftea in stomac, dupa fugeai la partidele de table, carti si alte  concursuri de munca in combinat, pe timp de stationare. La Bradu s-a facut la fel, noi la Valcea ne ieseau ochii in cap de munca cand combinatul functiona si ei primeau lefurile la ZI, plata integrala. Tu  vesel mare te bucurai si te bucuri si acum, dar sfarsitul tau este precum rugina din tevile din combinat, intra si nu o mai poti scoate...Procesul de ruginire fiind mai rapid in mediul acela. Tu ai ruginit in creier.