Cetăţean INVALIDAT - am votat, deci aştept demisia lui T.Băsescu!

Quoted post


Musafir

#1306

2014-01-10 19:16

Sunt unul din acei nebuni care au cerut DEMISIA pentru ca ar fi fost singurul lucru necesar atunci si acum cand ni s-a promis acea "dreptate pana la capat !Vreau sa traiesc si sa vad ca acest Presedinte va pleca si va veni un altul care sa ne reprezinte asa cum ar trebui.Am crezut si cred ca bunul Dumnezeu va aduce la momentul oportun cel caruia va trebui sa-i dam girul si toata increderea noastra ! Daca suntei constienti ca trebuie sa ne sustinem cauza veniti si semnati aceasta petitie !

Raspunsuri

Kostas

#1309 Re:

2014-01-10 22:50:16

#1306: -  

 Dupa cat esti de neajutorat de minte,chiar ca ar trebui sa-ti dai demisia de acolo unde te prefaci ca muncesti. Lasa-ne pe noi cu "dictatorul"Basescu.Crezi ca-ti va fi mai bine daca ai avea un presedinte chiulangiu sau un un presedinte plagiator, adica hot. Stii cum a fost cu plagiatul? Mentorul lui de alta data(acum este puscarias) l-a ajutat pe puturos.I-a dat un asistent (omul negru) sa-i faca teza de doctorat.Omul negru a copiat o carte a unui adevarat doctor in drept si puturosul a semnat-o ca fiind teza lui de doctorat.Meritul lui este ca n-o sa spuna niciodata cine-i omul negru.