Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#10629 Re: Comentarii scrise dar nu semnate de Emuil Ghioccev - "Sef Sectie Logistica"

2013-10-26 21:40

#10628: pseudosudorul - Comentarii scrise dar nu semnate de Emuil Ghioccev - "Sef Sectie Logistica"

aloooo cernev iti dau ultimatumys pompilius;iesi la pensie s au te omor cu mina mea de tradator ,ti am demonstrat cat de nenorocit poti fi cu oameni ,cit de lingau si pupincurist ,pleaca n mortiiii mati ,futute n gura cu nevasta aia imputita ,va voi omori,zau ;iarasi doamne iartama ;iar tu nenorocitule dute la cine vrei sa te scape,chiar ai belit o;sa ma duc dupa copilul meu daca eu te mai iert si daca eu fota am mintit oamenii de aproape 1 an de zile;ati dau ultima sansa ,iesi la pensie si taci bagamiasi pula n mata,sper ca i moarta,asa sa mi ajute d zeu;fota;,pleaca dupa talpa ca asta meriti ai mintit si ai tradat oamenii din oltchim,dar si tara  asta din ianuarieiti mai aduci aminte nenorocitule mincamiai pula cu voiculescu, vozganian piperea talpa iute ca aplecat futu l in gura de tradator,chitoiu,etc;v am condamnat toti muncitori la moarte prin cuvantul meu de om cinstit si onest acestui judet,asa sa ma bata d zeu daca va mint;fota nu minte si se v a tine de cuvint tradatorule de tara ,mareeeeee grija si citeste foarte atent ce am scris,baga la cap nenorocitule si tradatorule;miiiiirs;fota

Raspunsuri


Musafir

#10630 Re: Re: Comentarii scrise dar nu semnate de Emuil Ghioccev - "Sef Sectie Logistica"

2013-10-26 22:20:02

#10629: - Re: Comentarii scrise dar nu semnate de Emuil Ghioccev - "Sef Sectie Logistica"

pt ghioca;mincamiai  pula cu nevastata si cu toti cernevistii;roibu este si a fost un excroc si va fii pina v a muriiiii ,sa dea d zeu cit de curind sa ramin eu cu adina curva aia ,ai inteles emile cine sunt eu     eu nu sunt lingau mincamiati pula toti cernevisti,eu sunt om cu cohones si va fut pe toti in gura ,nu vreau decit adevarul si numai adevarul spus la oameniii de rand,sa mi sugeti pula tradatorilor de tara in frunte  cu roibu care a facut jocurile politicienilor si atit ca dau prea mult din casa,;a lu pigus ;sper ca ati inteles mesajul meu, daca nu taceti si sa mi sugeti pula;asta este,paaaaaaaa