Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Alain Delon

#2474 argumente

2013-03-31 11:02

credibilitate zici?

Daaa, credibilitate

-cine are credibilitate in fata guvernului diculoiu ? ? cernev ? dumitru ? bica ?

diculoiu - sigur NU; Cernev se pare ca da, posibil si Dumitru... de Bica nu cred....

te rog fii mai clar alain .cand au avut astia credibilitate ?

repet, Diculoiu nu a a vut si sigur NU are - asta e cert;

am mai spus-o . ai credibilitate cand esti un sindicat puternic si majoritar. numai ca baietii astia sustinuti de tine nu fac altceva decat sa faca tandari bruma de credibilitate care a avut-o sindicatul.

e o premisa falsa

daca vroiau binele muncitorilor acum sigur aveam un lider de sindicat reales si credibil. pentru ca se putea. si cernev a avut grija sa nu se intample asa ceva . argumente am destule. si foarte logice.

diculoiu nu a putut fi schimbat, dupa cum se stie SLO are o structura facuta special sa fii presedinte pe viata, crede-ma ca s-a incercat schimbarea, si dupa o petrecere la Supca si alte atentii, diculoiu a ramas pe pozitii -
daca ai argumente logice... te rog

-dar interesul lor principal a fost faramitarea SLO. asta e adevarul . nu trebuie sa ne mai ascundem dupa deget cernev a avut rolul principal.,

Cernev si altii, dar eu o vad ca pe o alternativa la dictatura de pana acum

Raspunsuri


Musafir

#2484 Re: argumente

2013-03-31 15:35:09

#2474: Alain Delon - argumente

frumos alain.

la dictatura tu vezi alternativa alta dictatura. vezi cum te invarti in jurul cozii?probabil ai fost asuprit de diculoiu. iar acum astepti sa se intoarca roata sa io tragi tu.asta astepti ?

gresit alain . diculoiu poate fi inlocuit din interior . nu de cernev bica ori dumitru.

-tu cu cernev ai dat cu batul doar in cuibul de viespi. fara sa-l anihilati.mai rau ati facut oltchimului decat sa-l ajutati.