Petiție în atenția lui Crin Antonescu


Musafir

/ #839

2012-08-02 00:06

Daca noi,cei care am avut curajul de a nu participa la aceasta mascarada,am fost declarati mortii Romaniei,daca cei ca mine, care sunt plecati din tara si au avut curajul de a-si lua soarta in propriile maini deoarece Tara(mai bine spus POLITICIENII impotenti ai acestei tari),nu ne-a(u) putut oferi o perspectiva de viata decenta, dar nici macar sanse egale(NEPOTISMUL SI RETELELE MAFIOTE in orice domeniu si la orice nivel al societatii)suntem mortii Romaniei,atunci,D-lor Iliescu,Antonescu,Ponta si toata gasca de "murdari" din USL, ati trebui condamnati de Genocid si Crima impotriva a 10 milioane de Romani care au refuzat sa va faca jocul josnic si murdar si ati preferat sa ne Declarati Oficial Morti. Cum v-ati simti domnilor,daca maine,sau
poate pe data de 7 Septembrie,la 40 de zile de la data la care ne-ati declarat morti,v-ati trezi cu 5,7,sau poate 10 milioane de sicrie pe strazi, in fata parlamentului,in fata primariilor USL-iste sau poate chiar in fata Ambasadelor? Oricum nu aveti capacitatea de a intelege,asa ca am sa inchei prin a va spune doar atat: Suntem vii si cand cei 8,5 miloane care au participat la referendum(nesocotindu-i pe membrii de partide)vor intelege ca nu ati facut altceva decat sa-i manipulati, cand toti "Mortii" din tara care nu au participat la referendum si noi, toti "MORTII" cei plecati in strainatate,ne vom intoarce ACASA si ne vom uni cu totii, veti afla ca suntem foarte multi si foarte Vii...