Demisia premierului Victor Ponta cerută de mediul academic


Musafir

/ #2158 Re: Re: roman

2012-07-06 16:59

#2155: Sile - Re: roman 

 Ponta e chemat la CE sa dea explicatii. Mie mi se pare destul de grav. Sper sa nu plagieze in fata lui Barosso. Stiu, insa, ca in mod sigur  va minti despre situatia din romania si masurile anti-democratice pe care le-a luat. cele 2 personaje, crin si ponta, sunt  malefice. vai, cand ii aud pe astia de la antene ( NU POT SA CRED CAT DE SUBIECTIVI POT FI!!!!) ca mesajele de avertizare, de ingrijorare etc.  venite din partea autoritatilor si a tarilor europene sunt rezultatul influentei pdl-ului... ma lasa fara cuvinte. TELEVIZIUNE COMUNISTA!!!! BADEA, GADEA, STANCU si celelalte antene (fiecare jurnalist de acolo reprezinta o antena a lui voiculescu), situatia din Romania deja despaseste cu mult spectrul audientelor si al interesului lui voiculescu "de a scapa romania de basescu" (intelegand prin aceasta a ma scapa pe mine de inchisoare) si ar trebui sa fiti mai responsabili!!!! ei, ceea ce faceti voi va incadreaza la categoria de complici la incercarea de acaparare a justitiei de catre usl si, in aceeasi masura, responsabili pentru ceea ce se va intampla in tara asta!!!! atat zic... SA VA ASUMATI ACEASTA RESPONSABILITATE!!!!