Apel pentru Schimbare Adevărată!

Musafir

/ #305

2012-01-26 13:40

Prea mare este jafaful care s-a facut in tara asta timp de 22de ani,s-au imbogatit o mica parte de tilhari pe munca noastra eu sint inginer constructor si vad cum multe investitii pe care le-am facut in tinerete sint ruinate si demolate, iar in schimb nu s-a mai facut nimic,milioane de romani nu mai au unde sa lucreze s-a spus ca Ceausescu a produs un genocid in perioda in care a condus tara acuma ce este?,nu un genocid , ma uit la tineri din ziua de astazi sint terminati nu au nici o perspectiva multi iau drumul pribegieisa lucreze in strainatate oare si-au batut joc de medici de profesoride toata lumea ma uit la containere cum scotocesc prin ele sa caute ceva de mincare ,asta s-a vrut oare in decembrie89 lumea a inceput sa-l plinga pe Ceausescu desi nu ar trebui .Sa speram ca macar in a-l 24 ceas romani se vor trezi la realitate si vor lua cea mai buna decizie si v-om face o schimbare in bine desi acum cred ca v-a fi foarte greu tara este la pamint nu tu indusrie nu tu agricultura nu tu invatamint ,sanatae justitie cu respect sandu viorel din galati

Publicitate plătită

Vom aduce această petiție la cunoștința a 3000 persoane.

Aflați mai multe informații...

Facebook