Tratamente pentru hepatita C astazi, nu maine!

io

/ #456 twinvir

2016-07-28 18:45

sunt sub tratament cu twinvir ... o pastila pe fiecare zi si este foarte important sa fi luată la aceeași ora..timp de 12 saptamâni i cazul meu nu am absolut nicio reacție adversa ..am căutat mult pana a găsi o sursa sigura ,pana am contactat firma producatoare de fapt este o farmacie ..am vorbit cu ei si după 6 zile am primit tratamentul prin DHL de 3 cutii a câte 28 de pastile ...mi-am luat inima in Dinți cum se zice si vreau sa ma vindec ..peste o săptămana o sa fac viremia la 28 de zile după terminarea primului flacon este indicat ..c o avem majoritatea din spitale si Cabinete stomatologice in țara noastră ca sa te vindece statul trebuie sa faci ciroza intr-un cuvânt sa fii aproape pe moarte ..trebuie sa așteptam sa crească fibroza ani de zile ca după apoi sa mai așteptam pana facem dosarul si după rezultat si daca ai noroc ti-l aproba...sunt multi care vor sa fraierească bolnavii cerându-le mii de euro pentru tratament pe care ți-l da a doua zi. si nu îți da nimic la mâna de unde il au si cum a fost importat..subliniez ca twinvir nu poate fi importat fără prescriptie medicală pe care m-au ajutat sa O procur cei de la firma ,,trebuie sa le trimiți analize după care iti dau prescripția ... ..cine dorește .sa ma contacteze aici momentan...România este i țara in care guvernul își bate joc de oameni. dpdv medical si multe altele...am scris acest mesaj pt a ajuta pe cei care doresc sa se vindece si care dispun de ceva bani mai puțin de 1500 euro sa va spun ca twinvir este un generic 100% identic cu originalul harvoni care costa o avere..exista vindecare nu va lăsați pacăliți de doctori si CNAS ..