Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #42502

2015-07-24 12:18

Mi cu muti ani in urma am avut un asemanator caz....au fost 2 . Multumesc la D-zeu ptr taria cate mia dato. Nu multe persoane reusesc un viata dupa un asemenea incident....Eram eleva 15 ani nu mai mult. Cunosc foarte bine asemenea cretini si bestii care exista tot timpul in orice oras ...Sunt niste gunoaie care fac miros cand trec pe strada...i simti de la o "posta" cand se apropie. Eu nu i-am iertat au vrut sa ma cumpere...au recunoscut mutilarea dar nu violul cu toate ca a existat multiple rani in nteriorul Vaginei....Dr.a semnat dupa control totul si a spus ca da ranile sunt dupa urma violului si pe CORP, la fel se vedeau rani si vanatai. EU AM LUPTAT SI ELEVA ACEASTA TREBUIE SA LUPTE. AUTORITATIILE DIN ROMANIA TREBUIE SA DECIDA CONTRA VIOLATORILOR! 5 nu sunt destui! Pe cap de violator este 15 ani ! Fiecare trebuie 15 ANI SA PLATEASCA iar in celula sa aibe timp la fiecate minut sa gandeasca ptr 5 MINUTE DE PLACERE ANIMALICA TREBUIE DA PLATEASCA 15 ANI DIN VIATA SI DAUNE MORALE TREBUIE DA PLATEASCA .Acest copil are viata zdruncinata si marcata. VIOLATORII NU AU AVUT TIMP DE 5 MINUTE DA GANDEASCA ?! ATUNCI SA AIBE 15 ANI DE RECULEGERE