Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

Oana

/ #28069

2015-07-21 22:15

Fapta acestor 7 animale, altfel nu ii pot numi, este de neiertat. Cum sa lasi in libertate stiind ce a facut?! Este clar ca judecatorul a fost cumparat, altfel in acest moment acesti excroci erau la racoare de mult timp. Si sa ne gandim la saraca fata prin ce momente a trecut si inca trece pentru ca nu ai cum sa trece peste asa ceva, aceasta intamplare ii va ramane intiparita in minte o viata intreaga bietei fete. In ziua de azi iti este frica sa iesi pe strada singura pentru ca nu stii ce betiv/om in claduri gasesti pe strada. Asa ceva numai in Romania se gaseste, de ce tara noastra trebuie sa fie de rasul lumii, de ce noi romanii trebuie sa avem o mentalitate atat de proasta?! Eu chiar nu ineleg lucrurile astea. Mai sunt oameni care le iau si apararea, pai cum doamne iarta-ma sa le iei apararea unor animale ca astia?! Am vazut la Acces direct ca primarul a zis ca deoarece le-a dat drumul este pentru ca sunt nevinovati, pai cum sa spui asa ceva, nu va ganditi la saraca fata?! Unii oameni nu aveti inima. Nu pot sa cred ca exista asa oameni in tara noastra, pentru niste bani sa faci asemenea lucruri, pai asta se mai numeste judecator?! In tara asta ar trebui sa-mi fie frica sa ies pe strada ca ce, ma prinde unu si ma violeaza?! Ce mentalitate de oameni retardati..Sper sa se faca dreptate si cei 7 sa fie inchisi pe viata!!!