Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!

vladut portugalia
Musafir

/ #4638 puscarie pe viata celor 7 violatori sa fie pusi in celule cu parinti care au fete acasa

2015-07-19 13:53

7nemernici de as fi in lokul vostru cei ce comentati mai bn as face tot posibilu sa ne strangemun grup din toate colturile lumi care pot sa mearga la vaslui care sa protesteze intrun fel sau altul in orasul din care provin si sa le aratam celor din Parlamentul Romaniei ca daca nu o vor face ei vom face noi dreptate cu mana mea sincer sunt departe de tara ca de as fii acasa ma despart doar 60 km am multi prieteni care mar sustine sa mergem acolo si leam arata noi calcat cu masina sau viol jur ca leas da numai peste picioare si ias casta asa cum a facut dc ciomu acum cativa ani ias luoa si iasi lega inpadure la barnova dezbracati si lasati acolo insetati si infometati sa vedem atunci ce mai au de zis presupuisi lor parinti care habar nu au sasi creasca si sasi educe copii
imi cer scuze de vb mele dar since am 25 de ani sunt plecat din tara si sincer parca ma dezgusta din ce in ce mai tare romania rog pe toti cei ce lassati comuri incercati sa faceti cv ganditiva fiecare care aveti copii ca vi se putea intampla voi inca odata imi cer scuze de vulgaritatea sau vb urate dar chiar nu poti sa te stapanesti cand vezi si auzi asemenea oameni