Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

/ #41280 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-08 23:34

#41264: -<= DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!!

 Am incercat sa te vad daca te duce bibilica aia  de o ai pe post de bostan si e vid un licu_rici ars de-al tau poate-poate, maa... embrion nefecundat lipsa creier. Nu ti-am raspuns  sa vedem daca  ai ceva in afara de tocatura si porcarie dovedita, clanta ta spurcata si otravita arati ca n-ai nimc in cutia craniana si  esti rupt de realitate, au trecut evenimente si trec iar  tu esti in  rafuieli ATACU_RI MARSAVE RAFUIELI IMPOTRIVA CREA_NTELOR CU_RENTE SA_LARII OLTCHIM RAMNICU VALCEA , nimic in context ca de fiecare data  nu discuti DESPRE OLTCHIM SI CREA_NTELE SA_LARIALE OLTCHIM SI NIMIC DESPRE SITUATIA OLTCHIM CU CREDITORII SAI ci  esti scos din context si bati campii NEBUNII DE SERVICI INTERFETE  AICI INFORMATICE SCOSII DIN CONTEXT, numai ca arati boala grea de care suferi CLANTA RATACITA IN CEVA CE NU STI SI NU CUNOSTI si arati  ca suferiti nu va baga nimeni in seama ca sunteti scosi din context. Doamne fereste in ce stare esti  Nu te-a  blesteamat nimeni, voi blestemati si blestemati, porcaiti, maimutariti, ..etc cate mai comiteti, eu va repet, ca numaii Dumnezeu decide si judecatorul este tot la mana lui Dmnezeu si stie  asta ca e om nu ca tine scos din context animalizat iesit din analele istoriei direct in lada de gunoi a ceea ce ati comis si lasat in urma voastra Papa tot si nu mai da firmituri pe jos ca ti le inghiti fortat si asa esti sufocat de mizeria pe  care o comiti.

CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

DNA SA INTRE IN OLTCHIM. [PUNCT]

DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!!