Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

/ #38336 Re: Re: Re: Remember Shrek şi de ce e mai bun noul ”Cod” al insolvenței! Mircea Deaconu

2015-05-22 08:21

#38335: Vampir Vampirian - Re: Re: Remember Shrek şi de ce e mai bun noul ”Cod” al insolvenței! Mircea Deaconu 

 

 " Ramane cum am stabilit ... nimic nu s-a modificat: culmea tupeului şi nesimţirii la Oltchim ":

http://www.rominsolv.ro/cine-i-desemnat-sa-infiga

FLORIAN MATEITA

Cine-i desemnat să înfigă ţăruşul în inimă, să o facă!

 

Pipiciosule si alte alea... ca e rusine, voi cum nu aveti asa ceva, nu stiti la ce exista termenul asta pe planeta aceasta, rusine, iata tu la ce se face referire prin mentorul si mentorii vostri, care au  lasat scris si sunt link-uri,  FLORIAN MATEITA cat si  Mircea Deaconu,  in ceea ce tu si altii ca tine si sigur nu sunt " 900+" de care iata cum iesi in evidenta si  comentezi in numele tuturor,  ai tendinte de a decide in numele tuturor si mai grav ca dai si semnaturi (caz PENAL), iti dovedesc eu , poate 20 maxim, da ce spun eu maxim sunt 10 aiuriti si condamnati ai zilelor si evenimentelor dintre disponibilizatii 2013, pe care nu-i condamn eu si nici nu mi-am propus asta, ci ei cu manuta lor, trambita lor,voia lor, dorinta lor ...,etc. participarea fiind  libera si acolo nu am ce sa le reprosez, victorienilor sunteti si veti murii cernevuvuzele, tot inainte pentru guru al vostru decedat intre timp intelectual cat si irevocabil trimis acasa cu litera I de la indisciplina. Ramaneti sugacii si  sugativele de serviciu, si chiar daca sunteti coruptibili si mare spagari snapani, muriti in tarusii pregatiti de cei care v-au indrumat pasii catre victoria suprema, PUSCARIILE.

#38332 HOTIA DE LA OLTCHIM = 9 MILIOANE EURO si multe alte hotii, de astia furate....