Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Vampir Vampirian

/ #38335 Re: Re: Remember Shrek şi de ce e mai bun noul ”Cod” al insolvenței! Mircea Deaconu

2015-05-22 08:15

#38326: CREANTELE SALARIALE OLTCHIM. - Re: Remember Shrek şi de ce e mai bun noul ”Cod” al insolvenței! Mircea Deaconu 

 

Buna ziua,

Ma numesc Vampir Vampirian , redactor sef la ziarul Vampirul Vesel si cu respect si admiratie v-am citit analiza facuta asupra vampirilor economici.

Mi-a placut atat de mult incat mi-am facut cu.raj si va fac o propunere (in)decenta, nu ati vrea sa lucrati si pentru noi? Am vrea sa publicati de acum inante astfel de analize numai pentru noi. Sunt convins ca articolele dvs. vor avea un foarte mare impact asupra opiniei publice si astfel vom fi mult mai puternici .
Sigur si normal o sa va ganditi si la o recompensa. Ei bine, asta sigur se va intampla pentru ca nimeni nu isi va pune pe tapet inteligenta sclipitoare pe deamoaca. Noi ne-am gandit ca pentru inceput daca tot ati fost contaminat sa va dam ceva de supt, de aceea noi cei 900+ de disponibilizati pe care tu ne-ai zapacit cu tampeniile tale iti dam voie sa incepi suptul organelor genitale dar mai inainte te rugam sa treci si pe la dentist dar si pe la un psihiatru.

Cu deosebita scarba

Vampir Vampirian