Demiterea directorului juridic CPR pt. deservicii aduse profesiei

Jean

/ #136 O alta victima a directorului juridic al cpr

2014-12-20 12:26

Sunt una din victimile directorului juridic al cpr. Acest individ odios are sustinere la varful acestui organism si probabil si sustinere politica.  Sunt om, am sentimente si vreau binele acestei institutii si pentru binele meu. Sunt dezamagit de conducerea acestui ong la care observ multa lacomie exces de zel si multa ura fata de oameni. Am sperat ani la rand ca organismul numit cpr ma va reprezenta ma va sustine si ma va ajuta in dezvoltarea personala si ma refer la mine si la oricare din miile de psihologi membri cotizanti. Primesc doar vorbe  false si fapte mizerabile de la ei, sunt doar vaca de muls pentru ei. Am senzatia ca varfurile cpr ma(ne) trateaza ca pe copiii handicapati din orfelinatele anilor 90, ca pe corbii cu cascaval in cioc buni de exersat inselatoria repetata. Vazand ce se intampla in cpr si nu numai am convingerea ca suntem o natie de curve din care am ales pe cele mai experimentate sa ne reprezinte mai mult le-am dat si dreptul de a emite legi ca sa faca oblige, (forteze) mai multi sa imbratiseze,, meseria.